Wyszukiwałeś:

przyspieszenie

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyspieszenie

Spróbuj też wyszukać: przyspieszenie od 0do 100km h przyspieszenie renaut clio 1 5 dci przyspieszenie od 0-100 suzuki swift 993 cm 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 263 wszystkich):

Maksymalny Ford

Nazwa C-MAX oznacza, iż model ten należy do segmentu C oraz ponadto wyrażamaksimum komfortu (Comfort), maksimum pewności w prowadzeniu (Confidence) imaksimum kontroli (Control).

 

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Odświeżona szóstka BMW

Na tegorocznych targach we Frankfurcie jedną z nowości będzie zmodernizowaneBMW seria 6 Coupe oraz Cabrio. W obu wariantach zmodyfikowano nieznaczniestylistykę, wnętrze oraz wprowadzono innowacje m.in. w zakresie napędu orazukładów bezpieczeństwa.

 

Włoski sposób na podsterowność

Napęd przekazywany na przednie koła jest obecnie najczęściej stosowanymukładem w samochodach. Wynika to przede wszystkim z kwestii ekonomicznych,większej ilości miejsca, mniejszej wagi oraz bezpieczeństwa. W określonychmomentach posiada on jednak problemy z trakcją, które w samochodach AlfaRomeo mają zostać rozwiązane dzięki zastosowaniu mechanizmu Torsenwystępującego pod nazwą Q2.

 

Test Suv-ów

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV (sport utility vehicle). Honda CR-V, Mitsubishi Outlander iNissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Z jednymwyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Drogi przyjazne środowisku

Przyspieszenie realizacji inwestycji drogowych i zmniejszenie liczbysporów związanych z budową nowych dróg w naszym kraju togłówne cele nowego programu Drogi przyjazne środowisku.

 

Autostrady: rok 2010 gorszy niż obecny

Zgodnie z rządowymi zapowiedziami w przyszłym roku powstanie tylko 48,4 kmautostrad. To dwukrotnie mniej niż w roku obecnym. Dopiero 2011 rok maprzynieść wyraźne przyspieszenie w budowie tras szybkiego ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017