Wyszukiwałeś:

przyszlosc

. Znaleziono 204 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyszlosc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 204 wszystkich):

Pora na aluminium

Aluminium Konin-Impexmetal S.A jest największym polskim producentemaluminiowych wyrobów walcowanych w postaci blach i taśm. Rocznie firmasprzedaje około 70.000 ton wyrobów walcowanych, z czego ponad połowęeksportujemy głównie na rynki europejskie m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

VW nie sprzeda Seata

Podczas spotkania delegacji rządu hiszpańskiego z władzami koncernuVolkswagen AG, niemiecka strona zapewniła, iż nie zamierza sprzedawaćhiszpańskiej marki, a nawet zwiększy swoje zaangażowanie w tym kraju.

 

FSO czeka na decyzje UE

Wydanie przez Komisję Europejską zgody na pomoc publiczną dla FSO to warunekdalszego rozwoju zarówno dla żerańskich zakładów, jak i wszystkich firmskupionych w tzw. Grupie Kapitałowej FSO. Bez uzyskania gwarancji kredytowychna uruchomienie produkcji nowego modelu samochodu, program inwestycyjnyokreślony przez koncern ZAO ZAZ - ukraińskiego partnera FSO - może byćopóźniony.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Volkswagen na Olimpiadzie

W dniach 8 – 24 sierpnia ok. 10.000 sportowców z ponad 200krajów weźmie udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich, walcząc omedale w 28 dyscyplinach. Volkswagen wspiera Komitet Organizacyjny IgrzyskOlimpijskich w Pekinie 2008 dostarczając 6000 samochodów.

 

Gliwice: Związkowcy chcą pomocy rządu

Załoga gliwickiego zakładu General Motors Manufacturing Poland zaczyna baćsię o przyszłość fabryki. W związku z planami zamknięcia kilkuzakładów należących do koncernu, związkowcy oczekują na pomocpolskiego rządu, która ma zapewnić utrzymanie miejsc pracy w Gliwicach.

 

Niepewna przyszłość gliwickiego Opla

Austriacko-kanadyjski koncern Magna i rosyjski Sbierbank przejmą udziały weuropejskiej części General Motors. Partnerem przemysłowym tego konsorcjumbędzie GAZ, fabryka samochodów z Niżnego Nowogrodu. Dzisiaj zniepokojem pracownicy fabryki patrzą w przyszłość – boja się, że dofabryk Opla może wkroczyć polityka.

 

Jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę?

Zespół Roberta Kubicy BMW Sauber po tym sezonie wycofa się z Formuły1. Tę sensacyjną wiadomość ogłosiły w środę na konferencji prasowej wMonachium władze BMW. Co będzie z Kubicą?

 

F1: Alonso oficjalnie w Ferrari

Wątpliwości zostały rozwiane - Fernando Alonso trafi do Ferrari, niedługopoznamy przyszłość Roberta Kubicy - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Czas pożegnań i walki o przyszłość

Niektórzy kierowcy już wiedzą, że w przyszłym sezonie pojadą w innymzespole i chcą jak najlepiej pożegnać się z dotychczasowym pracodawcą. Inniwalczą o swoją przyszłość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017