Wyszukiwałeś:

przyszlosc

. Znaleziono 2242 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przyszlosc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2242 wszystkich):

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Ciężarówki przyszłości wg Volvo

Postęp dokonuje się coraz szybciej. Już za dziesięć lat samochodyciężarowe będą zupełnie inne, niż dziś. Przynajmniej tak twierdzi RikardOrell, dyrektor działu wzornictwa w Volvo Truck Corporation i jeden ztwórców koncepcyjnego pojazdu Concept Truck 2020,reprezentującego śmiałą wizję przyszłości według Volvo TruckCorporation.

 

Wątek na forum: Ciężarówki przyszłości wg Volvo

Pamiętam wizje przyszłości ciężarówek przestawiane w pod koniec lat 80. i przez pierwszą połowę lat 90. Wszyscy wtedy zaklinali się, że ciężarówkę przyszłości określi totalna zabudowa aerodynamiczna, ukrywanie kół pod osłonami itp. A tym czasem to co wyróżniło zestawy które możemy spotkać dziś ...

 

Unimog przyszłości

Dla uczczenia okrągłych urodzin Unimoga, zespół Mercedes-Benz SpecialTrucks (MBS) stworzył nowatorski prototyp, bazujący na modelu U 5000.Zupełnie jak pierwowzór sprzed 60 lat, Unimog przyszłości ma otwartąkabinę.

 

Ekologiczne auta to nie tylko oszczędne silniki

Przyszłość motoryzacji będzie się rozwijać wokół coraz bardziejnowoczesnych i oszczędnych jednostek napędowych. To pewne. Jednak nie tylkoekologiczne silniki czy szerzej układy napędowe zaprzątają głowyinżynierów. Duże znaczenie odgrywać będą też supernowoczesnetworzywa ekologiczne.

 

Wizja miasta przyszłości według Audi

Na targach „Design Miami”, Audi wraz z biurem architektonicznymBjarke Ingels Group przedstawiło wizję miasta przyszłości. Miasta, wktórym ulice będą się komunikować z uczestnikami ruchu. Takpowstała interaktywna instalacja "Urban Future" w centrum,której znalazł się koncepcyjny model Audi A2.

 

Technologie dla aut przyszłości

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie to oczywiście miejsce prezentacjinajnowszych modeli, jakie w niedalekiej lub nieco dalszej przyszłościzadebiutują na rynku. Jednak nie tylko. Firma Valeo zaprezentowała swojerozwiązania, przeznaczone dla samochodów przyszłości.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Wątek na forum: Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

No tak wszystko z czasem ulega informatyzacji i dobrze już teraz większość zakupów robię przez internet bo jest to szybki i wygodny sposób. nA serwisy samochodowe - internetowe już istnieją ja korzystałam co prawda dopiero raz ale z serwisu superservice jest to właśnie taki serwis przyszłości typ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017