Wyszukiwałeś:

pszczyny

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pszczyny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Będzie projekt obwodnicy Pszczyny

Podpisano umowę z konsorcjum firm Egis Poland i Egis Route-Scetauroute SA naprojekt północnej obwodnicy Pszczyny. Północna obwodnicaPszczyny połączy drogę krajową nr 1 (bezkolizyjny węzeł powstanie oboksalonu samochodowego Škody) z drogą wojewódzką nr 935 mniejwięcej na granicy Pszczyny i gminy Suszec. Tym samym jadący od strony Katowicw kierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

Przygotowania do budowy obwodnicy Pszczyny

Trwają przygotowania do budowy obwodnicy Pszczyny. To dobra wiadomość dlamieszkańców miasta i kierowców zmuszonych dziś przebijać sięprzez zakorkowane miasto. Północna obwodnica Pszczyny połączy drogękrajową nr 1 z drogą wojewódzką nr 935 mniej więcej na granicyPszczyny i gminy Suszec. W ten sposób jadący od strony Katowic wkierunku Suszca i Żor bezproblemowo ominą centrum miasta.

 

18 ofert na budowę węzła obwodnicy Pszczyny

W przetargu na budowę węzła obwodnicy Pszczyny z drogą krajową nr 1wpłynęło 18 ofert firm i konsorcjów firm. Przygotowania do budowypółnocnej obwodnicy Pszczyny to jedno z największych przedsięwzięćZDW w Katowicach.

 

Startuje budowa obwodnicy Pszczyny

Rusza budowa obwodnicy Pszczyny. Prace rozpoczną się od budowy węzłaprzyszłej, północnej obwodnicy Pszczyny z drogą krajową nr 1. MotaEngil Central Europe otrzyma za ten etap wynagrodzenie ponad 52 mln złotych.Węzeł ma być gotowy 30 września 2013 roku.

 

Odwołania ws. obwodnicy Pszczyny odrzucone

Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej odrzucił wszystkieodwołania jakie wniesiono wobec zezwolenia na realizację inwestycji drogowej(ZRID) dotyczącej  budowy węzła północnej obwodnicy Pszczyny.

 

Wystartowały prace przy węźle obwodnicy Pszczyny

Rozpoczyna się budowa węzła północnej obwodnicy Pszczyny z DK 1.Wykonawca, firma Mota Engil CE SA przygotował już zaplecze budowy, usunąłdrzewa i krzewy przeznaczone do wycinki i może przystąpić do budowy węzła.Cały węzeł będzie gotowy do końca września 2013 roku. Jego koszt to ponad52 mln złotych. Inwestycję finansuje samorząd województwa śląskiego.

 

15 wykonawców chce budować obwodnicę Pszczyny

Trwa już budowa węzła północnej obwodnicy Pszczyny z DK 1 (woj.śląskie). Ponadto Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicachotworzył oferty złożone w przetargu na budowę obwodnicy Pszczyny - nowejdrogi łączącej wspomniany węzeł z DW 935 na granicy Pszczyny i gminySuszec.

 

Powstaje drogowa część obwodnicy Pszczyny

Z początkiem czerwca firma Strabag Sp. z o. o. rozpoczęła już oficjalniebudowę obwodnicy Pszczyny. Zakończył się tym samym trwający od 30 kwietniabr. – dnia podpisania umowy na budowę tej drogi – czasorganizowania zaplecza budowy, rozmów z podwykonawcami i innychczynności niezbędnych do rozpoczęcia budowy.

 

Pszczyna: węzeł coraz bardziej widoczny

Prace na budowie węzła północnej obwodnicy Pszczyny z drogą krajowąnr 1 w Pszczynie, przebiegają zgodnie z harmonogramem - zapewnia inwestor ZDW wKatowicach. Cała obwodnica gotowa ma być na przełomie października ilistopada przyszłego roku. Łączny koszt budowy nowej, liczącej nieco ponad 4km drogi, to niemal 106,9 mln złotych.

 

Obwodnica Pszczyny służy kierowcom

Kierowcy moga korzystać z nowej północnej obwodnicy Pszczyny wwojewództwie śląskim. Inwestycję rozpoczęto pod koniec 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018