Wyszukiwałeś:

punkty X

karne X

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: punkty karne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Punktami karnymi w kierowców

Zwiększone jakiś czas temu kwoty mandatów, a teraz zaostrzone przepisydotyczące punktów karnych dla kierowców, którzy łamiąprzepisy ruchu drogowego. Taką drogę obrał resort spraw wewnętrznych w walcez piratami drogowymi. Między innymi punkty karne będą przyznawane za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia samochodu, więcej otrzymamy ichtakże za jazdę bez pasów bezpieczeństwa oraz za nieprawidłoweprzewożenie małych dzieci.

 

Nowy taryfikator punktów karnych coraz bliżej

Komisja Wspólna z udziałem przedstawicieli rządu i samorząduprzyjęła opracowany przez MSWiA projekt rozporządzenia, który zmieniataryfikator punktów karnych. Już wkrótce punkty karne będągrozić m.in. także za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy oraz zaniezatrzymanie się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP.

 

Jest już nowy taryfikator punktów karnych

Gotowy jest już nowy taryfikator punktów karnych, którego celemma być poprawa bezpieczeństwa dzieci, pasażerów oraz pieszych. Wżycie wejdzie on najprawdopodobniej w połowie maja br.

 

Od dziś nowy taryfikator punktów karnych

Niemalże równolegle z rozpoczętymi Mistrzostwami Europy w PiłceNożnej w Polsce i na Ukrainie i z dość szczęśliwie zremisowanym meczem zGrecją w naszym kraju zaczął obowiązywać nowy taryfikator punktówkarnych. Zobacz, za jakie wykroczenia, wcześnie nie karane w ten sposób,grożą teraz punkty karne.

 

Za co grozi nam maksymalna liczba punktów karnych?

Już sam mandat może być dla nas bardzo bolesny. Jednak wielu kierowcówbardziej obawia się drugiej kary w postaci punktów karnych,których konsekwencją może być nawet odebranie nam uprawnień doprowadzenia samochodu. Przedstawiamy te przewinienia, za które możemyzostać ukarani maksymalnymi stawkami punktów karnych.

 

10 wykroczeń za 10 punktów karnych

Wysoki mandat za wykroczenie drogowe wielu z nas mocno zaboli i być może najakiś czas oduczy niewłaściwych zachowań na drodze. Większe skutki możejednak mieć drugi z elementów kary, tj. punkty karne, które wostateczności mogą spowodować odebranie nam prawa jazdy. Zobacz, zaktóre wykroczenia drogowe dostaniesz z miejsca 10 punktów karnych.

 

Przekroczyłeś 24 punkty karne? To jeszcze nie musi być tragedia

Prawo jazdy, z punktu widzenia rynku pracy, jest dziś równie ważne jakskończone studia czy znajomość obcych języków. Dlatego przekroczenie24 punktów karnych dla wielu osób oznacza prawdziwą katastrofę.Pojawiła się jednak nadzieja, że przekroczenie tego progu punktowego nie musioznaczać automatycznej utraty prawa jazdy.

 

Sprawdzisz punkty karne online

Już wkrótce udoskonalona baza CEPiK pozwoli na sprawdzenie informacji ootrzymanych punktach karnych, szkołach jazdy, przeprowadzonych badaniachtechnicznych czy istotnych szkodach. Nowe e-usługi wejdą w życie w przyszłymroku.

 

Chcesz zredukować punkty karne? Pospiesz się

Jeszcze tylko przez trzy miesiące kierowcy będą mogli zredukować liczbępunktów karnych na swoim koncie. Po nowym roku wchodzą przepisy,które nie pozwolą już tak łatwo się ich pozbyć. W ośrodkach ruchudrogowego zaczyna brakować już miejsc na kursach. 

 

Redukcja punktów karnych nadal możliwa

Jeżeli masz na swoim punkcie sporo punktów karnych, a martwiłeś się,że po Nowym Roku nie będzie możliwa ich redukcja - mamy dobrą wiadomość.Jeszcze przez co najmniej ten rok taka opcja będzie możliwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "punkty karne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017