Wyszukiwałeś:

punkty X

karne X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: punkty karne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Punkty karne za komórkę

Mandaty w górę, wyższe stawki punktów karnych - takie zmiany wtaryfikatorze wejdą w życie być może już w czerwcu. W ten sposóbpolicja zamierza walczyć nie tylko z najgroźniejszymi piratami drogowymi, alei tymi, którzy lekceważą wydawałoby się mniej znaczące przepisydrogowe.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Nawet 2 tys. zł mandatu

Większą liczbę fotoradarów na drogach, nie przyznawanie punktówkarnych za przekroczenie prędkości oraz znaczne podwyższenie mandatów- w skrajnych przypadkach nawet do 2 tys. zł - proponują posłowie w projekcienoweli Prawa o ruchu drogowym, która właśnie trafiła do Sejmu.

 

Bezpieczne lato

O tym jak niebezpiecznie jest na naszych drogach nie trzeba nikomu przypominać.Dane statystyczne mówią same za siebie. Tylko w roku ubiegłym napolskich drogach zginęło blisko 6 tys. osób. To tak, jakby co rokuznikało z mapy kraju małe miasteczko. O to, aby tych miasteczek znikało jaknajmniej, zadbała Toyota organizując akcję „Bezpieczne lato zToyotą”.

 

Wakacyjne ostatki

Serial pod tytułem Wakacje 2008 powoli chyli się ku końcowi. Sierpniowydługi weekend, który właśnie jest przed nami to jeszcze ostatniamożliwość na krótkie delektowanie się promieniami słońca inaładowanie własnych akumulatorów wakacyjną aurą. Jednak z uwagi nafakt, że długie weekendy na polskich drogach należą do najbardziejniebezpiecznych okresów w roku, warto po pierwsze ponownie poddać siękrótkiej refleksji czym może skończyć się brawurowa jazda, a podrugie właściwie zaplanować swój wyjazd.

 

KGP: Zarobił 144 punkty karne

Bełchatowscy policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego nietrzeźwegokierowcę mazdy, dla którego 13 października okazał się wyjątkowopechowy. Mężczyzna odpowie za 28 wykroczeń i dwa przestępstwa drogowe, za cogrozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. W ciągu kilkunastu minut na konciepirata drogowego znalazło się 144 punkty karne.

 

Jak używać świateł we mgle

Jak wynika z przeprowadzonych badań aż co czwarty kierowca przyznaje się donieumiejętnego używania świateł przeciwmgłowych.

 

Ukradli fotoradar by uniknąć mandatu

Niecałej doby potrzebowali koszalińscy policjanci, żeby ustalić i zatrzymaćsprawców kradzieży fotoradaru. Mężczyzna i kobieta włamali się dourządzenia, żeby kierowca mógł uniknąć mandatu i punktówkarnych za zbyt szybką jazdę.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "punkty karne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017