Wyszukiwałeś:

quad

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: quad

Spróbuj też wyszukać: quad honda trx sprzedam quada toyota supra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Mundial Quadów

Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 20-22 sierpnia w Pont de Vaux i tak jakzawsze - w przeciągu ostatnich czterech lat - wystartują w nichrównież nasi reprezentanci.

 

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcjęskuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma zuwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stałarekrutację nowych pracowników.

 

Seat Altea Freetrack - Kombi-quad

Seat systematycznie rozbudowuje gamę modelową Altei. Do zaprezentowanej napoczątku roku przedłużonej wersji XL dołączył teraz wariant dla„aktywnych w terenie”. Seat Altea Freetrack, bo o nim mowa, ma terazzawieść liczną rodzinę nie tylko na wakacje nad Bałtyk, ale też dogórskiego domku w Tatrach.

 

Nowa twarz Seatów

W tym tygodniu odbyła się polska prezentacja uterenowionej Altei Freetrack, ajuż dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia prototypowego SUV-a Seata o nazwieTribu, który zaprezentowany zostanie we Frankfurcie.

 

Quad - tylko na bezdroża czy też na drogę?

Wakacje w pełni, a wraz z nimi nadszedł czas na letnie szaleństwa. Częstodajemy się skusić na różne nietypowe formy aktywnego wypoczynku -skoki na bungee, lot na paralotni czy też przejażkę quadem.Szczególnie w tym ostatnim przypadku pamiętajmy, aby podczas zabawy niełamać przepisów ruchu drogowego.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Rajd Dakar: Polacy w czołówce

Po trzech etapach Rajdu Dakar, polscy kibice mają wiele powodów dozadowolenia. Zarówno w klasyfikacji samochodów, motocykli iquadów nasi zawodnicy plasują się w czołówce zawodów.

 

Quad jak samochód

Quad, czterokołowiec, ATV (All-Terrain Vehicle). Bez względu na to, jak gonazwiemy, tego typu pojazd do tej pory często bardzo różnie byłtraktowany przez prawo. Już wkrótce ma się to zmienić. Kilka zmian wprzepisach prawnych, spowoduje, że posiadanie oraz użytkowanie tego wehikułubędzie się wiązało z większymi obostrzeniami.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017