Wyszukiwałeś:

rabat

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rabat

Spróbuj też wyszukać: upust oktavia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Gazela tania jak Polonez Truck

Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli, rozpoczął akcjęwyprzedaży samochodów wyprodukowanych w 2005r.

 

Seat Leon: W oczekiwaniu na kolejną generację

Seat Leon jest właśnie w trakcie zmiany warty. Schodząca z rynku poprzedniageneracja tego modelu może jednak wciąż zaskoczyć niejednego. O czymprzekonaliśmy się na własnej skórze testując Leona w wersji 1,6.

 

Citroen C3 VAN

Samochody z kratką wracają. Tyle, że kratka zamiast za tylną kanapą jestteraz za przednimi siedzeniami. A wszystko z powodu obowiązującychprzepisów określających możliwość odliczenia podatku VAT odsamochodów. Nic dziwnego, że producenci reagują i wprowadzają dosprzedaży dwuosobowe auta z kratką.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Tańsza autstrada pod Gdańskiem

Minister infrastruktury obniżył o połowę opłaty za przejazd autostradą A1pod Gdańskiem. Ale nic za darmo - ten rabat pochłonie pieniądze na budowędróg w innych częściach Polski.

 

Rabaty u Hyundaia

Hyundai Motor Poland zdecydował się na zaproponowanie atrakcyjnychrabatów na swoje modele. Teraz klienci w salonach koreańskiej markimogą zaoszczędzić nawet do 13% w stosunku do ceny detalicznej.

 

Skoda też się wyprzedaje

Sezon wyprzedaży w salonach samochodowych rozpoczął się już na dobre. W tymtygodniu znacznie taniej można nabyć już samochody czeskiej marki Skoda.

 

Fiat udziela "eko-rabaty"

25 maja Fiat Auto Poland uruchomił specjalną akcję promocyjną dlaklientów, którzy kupując model tej włoskiej marki zdecydująsię zezłomować lub oddać w rozliczeniu u dealera swój starysamochód dowolnej marki.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Fiat rozpoczął wyprzedaż

Fiat Auto Poland rozpoczął już wyprzedaż samochodów osobowych markiFiat z rocznika 2009. Rabaty cenowe wynoszą od 4 do 20 tysięcy złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017