Wyszukiwałeś:

radary

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radary

Spróbuj też wyszukać: radary cofania Fotoradary radary na drodze 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

Wątek na forum: Lepsza organizacja ruchu to mniej wypadków?

Ciagle sie smialem z tego idiotycznego stawiania radarow w celu poprawy bezpieczenstwa zamiast budowania nowych drog. Wrocilem jednak teraz Anglii i Londynu i wiecie co? Oni maja wszedzie kamery, radary, radary roznicowe. Masa radiowozow, rowniez po cywilnemmu z videoradarami. Kierowca nie ma sza...

 

Koniec bezkarności kierowców!

Na razie jednak tylko na brytyjskich drogach, bowiem tam zadebiutuje niedługonowy rodzaj radaru drogowego. W przeciągu roku mają zostać zainstalowanenowoczesne kamery z czteroma obiektywami rejestrujące nieprzepisowe zachowaniakierowców.

 

Super-radar dla policji

Można go używać we mgle i przez szybę, jest odporny na upadek i działaniewarunków atmosferycznych. Taki nowoczesny, laserowy radar (Ultralyte lti20-20) znajduje się obecnie na testach policjantów z olsztyńskiejdrogówki.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Policja testuje nowe radary

Nowe radary, Iskra-1 i Radis, testowali sochaczewscy policjanci zdrogówki. Urządzeniem można namierzać auta poruszające się wkierunku patrolu, jak i w przeciwnym, a nawet wybierać samochódnajszybciej jadący z grupy aut. Nowe radary pozwalają na pomiar nawet zodległości 800 metrów z radiowozu będącego w ruchu.

 

Nowy skaner w produkcji

Koncern Delphi opracował właśnie nowy, wielofunkcyjny radar skanujący (ESR).Pozwoli on projektować w tani sposób nową generację adaptacyjnychtempomatów, które będą działać jeszcze dokładniej.

 

Nowy superradar w rękach Policji

O tym, że Szwajcarzy podchodzą bardzo restrykcyjnie do przestrzeganiaprzepisów drogowych już wiadomo. Nie dziwi zatem fakt, że stamtądpochodzi firma, która opracowała kolejny radar walczący z piratami.

 

Darmowa nawigacja i antyradar na iPhone

Zmotoryzowani posiadacze iPhone'ów nie muszą już obawiać siękorków ani mandatów. W AppStore pojawiła się do pobrania nowanawigacja samochodowa online. W przeciwieństwie do konkurencji działa woparciu o rzeczywiste, aktualizowane na bieżąco informacje o natężeniu ruchudrogowego. Jest przy tym bezpłatna.

 

Wątek na forum: NIK skontroluje fotoradary

A moze nalezy skontrolowac najpierw wszytskie ograniczenia jakie obowiazuja kolo tych radarow, bo to ze radar stoi to nie powinno nikomu przeszkadzac, ale problem jest z niektorymi ograniczeniami, ktore sa bezsensowne i wtedy trzeba zmienic ograniczenie a nie radar! oskar88

 

Nie dajemy się fotoradarom

Miały być skuteczną receptą na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.Miały też służyć jako maszynki do zarabiania pieniędzy od zbyt szybkojeżdżących kierowców. O ile to pierwsze zadanie jeszcze jakoś jestrealizowane, to już z tym drugim jest o wiele gorzej. Okazuje się, żekierowcy mają swoje sposoby na unikanie przykrych konsekwencji"spotkania" z fotoradarem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017