Wyszukiwałeś:

radary

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radary

Spróbuj też wyszukać: radary cofania Fotoradary radary na drodze 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Koniec bezkarności kierowców!

Na razie jednak tylko na brytyjskich drogach, bowiem tam zadebiutuje niedługonowy rodzaj radaru drogowego. W przeciągu roku mają zostać zainstalowanenowoczesne kamery z czteroma obiektywami rejestrujące nieprzepisowe zachowaniakierowców.

 

Wybuchowy pirat drogowy

Do niecodziennego wydarzenia doszło na jednej z ulic w Wielkiej Brytanii.Zdesperowany kierowca, chcąc uniknąć kary za wykroczenie, którezarejestrował fotoradar postanowił... wysadzić go w powietrze.

 

Przewidujący Mercedes

Nowy Mercedes Klasy CL zostanie wyposażony w urządzenie mające zapewnićpodróżującym maksymalny poziom bezpieczeństwa. System PRE-SAFE zadebiutujejuż jesienią tego roku wraz z układem hamulcowym uzupełniającym działanietechnologii.

 

Asystent parkowania

Jesienią tego roku wraz z debiutem Mercedesa Klasy CL zaprezentowany zostanie wakcji nowoczesny system wspomagający parkowanie, wyprodukowany przezniemieckiego producenta samochodów. Za pomocą specjalnych radarówbędzie on pomagał kierowcy znaleźć miejsce na parkingu.

 

Nowe radary na drogach

Na polskie drogi trafiło właśnie 67 egzemplarzy nowych fotoradarów. Zostanąone zamontowane na najniebezpieczniejszych odcinkach dróg oraz w miejscach,gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów.

 

Nowe zasady kontroli prędkości

Zostały zmienione zasady prowadzenia statycznej kontroli prędkości przyużyciu ręcznych radarowych mierników prędkości. Dopuszczonomożliwość prowadzenia kontroli również poza wyznaczonymi uprzednio ipodanymi do publicznej wiadomości punktami.

 

Nowe radary na drogach krajowych nr 7 i 9

W ramach programu „Bezpiecznych Osiem”, realizowane będądziałania mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa m.in. na dwóchważnych świętokrzyskich drogach krajowych. Pojawią się na nich nowefotoradary, ale będą także przebudowywane skrzyżowania.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Policja testuje nowe radary

Nowe radary, Iskra-1 i Radis, testowali sochaczewscy policjanci zdrogówki. Urządzeniem można namierzać auta poruszające się wkierunku patrolu, jak i w przeciwnym, a nawet wybierać samochódnajszybciej jadący z grupy aut. Nowe radary pozwalają na pomiar nawet zodległości 800 metrów z radiowozu będącego w ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017