Wyszukiwałeś:

radioodtwarzacz

. Znaleziono 4703 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radioodtwarzacz

Spróbuj też wyszukać: rokietnica radioodtwarzacz do opla astry

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4703 wszystkich):

Blaupunkt z USB

Współczesne technologie pozwalają na korzystanie z danych komputerowych wsposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nowym rozwiązaniom można w każdejchwili mieć dostęp np. do ważnych danych, bądź też ulubionych plików MP3w samochodowym radioodtwarzaczu.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Nowy Clarion na święta

Clarion prezentuje nowy model radioodtwarzacza CZ309E, który posiadawszystkie potrzebne funkcje.

 

Clarion CZ100E: prosta elegancja

Udoskonalony design, dobre parametry techniczne, atrakcyjna cena – tonajważniejsze cechy nowego radioodtwarzacza Clarion CZ100E.

 

Clarion CZ301E: Bluetooth i USB w jednym

Clarion CZ301E dedykowany jest szczególnie kierowcom, dla którychważne jest nie tylko  zachowanie najważniejszych funkcjonalności jaksłuchanie radia, odtwarzanie płyt CD, czy plików MP3 oraz WMA, aleprzede wszystkim kompatybilność z urządzeniami przenośnymi codziennegoużytku.

 

Nowości Clarion: CZ201E oraz CZ101E

Dystrybutor produktów Clarion na Polskę prezentuje dwa, kolejne modele znowej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na bieżący rok:CZ101E i CZ201E.

 

Jak kupić dobre radio?

Nadeszła wiosna, a to dobry moment żeby nie tylko zrobić przegląd po zimie wnaszym samochodzie, ale także wyposażyć go w jakąś nowinkę. Na przykładnowy radioodtwarzacz. Doradzamy na co warto zwrócić uwagę.

 

Nowoczesność w klasycznym wydaniu od Porsche

Porsche wychodzi na przeciw klientom, którzy cenią sobie klasyczne autaz Zuffenhausen. Oto Niemcy przedstawiają radioodtwarzacz łączący klasykę z współczesną techniką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017