Wyszukiwałeś:

radioodtwarzacz

. Znaleziono 675 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radioodtwarzacz

Spróbuj też wyszukać: rokietnica radioodtwarzacz do opla astry

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 675 wszystkich):

Serie specjalne Logana

W ofercie sprzedaży znalazły się dwie serie specjalne modelu Dacia Logan.Ciesząca się dużą popularnością już w ubiegłym roku seria limitowanaPioneer oraz nowa seria Arctica.

 

Blaupunkt z USB

Współczesne technologie pozwalają na korzystanie z danych komputerowych wsposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nowym rozwiązaniom można w każdejchwili mieć dostęp np. do ważnych danych, bądź też ulubionych plików MP3w samochodowym radioodtwarzaczu.

 

Audiofilski Caliber

Dodge Caliber, pierwszy model amerykańskiej marki przygotowany specjalnie naeuropejski rynek, został wybrany przez firmę JVC na swój pojazddemonstracyjny.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Nowy Clarion na święta

Clarion prezentuje nowy model radioodtwarzacza CZ309E, który posiadawszystkie potrzebne funkcje.

 

Clarion CZ100E: prosta elegancja

Udoskonalony design, dobre parametry techniczne, atrakcyjna cena – tonajważniejsze cechy nowego radioodtwarzacza Clarion CZ100E.

 

Clarion CZ301E: Bluetooth i USB w jednym

Clarion CZ301E dedykowany jest szczególnie kierowcom, dla którychważne jest nie tylko  zachowanie najważniejszych funkcjonalności jaksłuchanie radia, odtwarzanie płyt CD, czy plików MP3 oraz WMA, aleprzede wszystkim kompatybilność z urządzeniami przenośnymi codziennegoużytku.

 

Nowości Clarion: CZ201E oraz CZ101E

Dystrybutor produktów Clarion na Polskę prezentuje dwa, kolejne modele znowej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na bieżący rok:CZ101E i CZ201E.

 

Jak kupić dobre radio?

Nadeszła wiosna, a to dobry moment żeby nie tylko zrobić przegląd po zimie wnaszym samochodzie, ale także wyposażyć go w jakąś nowinkę. Na przykładnowy radioodtwarzacz. Doradzamy na co warto zwrócić uwagę.

 

Nowoczesność w klasycznym wydaniu od Porsche

Porsche wychodzi na przeciw klientom, którzy cenią sobie klasyczne autaz Zuffenhausen. Oto Niemcy przedstawiają radioodtwarzacz łączący klasykę z współczesną techniką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017