Wyszukiwałeś:

radiowoz

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radiowoz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Końcówka wakacji na drogach

Jak wynika z raportu dotyczącego ostatniego weekendu wakacji, który wtym roku odbył się trochę później niż zwykle, ostatnie powroty zurlopów minęły w miarę bezpiecznie, bez większych utrudnień w ruchu.

 

Koszmar pirata drogowego

Zanim w naszym kraju zobaczymy podobny radiowóz, upłynie jeszcze dużo wody wWiśle. Nasi zachodni sąsiedzi już teraz nie muszą się obawiać, żektokolwiek zdoła zadrwić z policyjnego patrolu, bowiem w ramach specjalnegoprogramu, niemieckie służby porządkowe otrzymały prawdziwy postrachprzestępców, którego prędkość maksymalna wynosi 362 km/h.

 

Radiowóz dla szeryfa

Nawet amerykański szeryf musi czasem skorzystać z solidnej konstrukcjiopracowanej przez niemieckich inżynierów, aby jego wózmógł podołać bandytom rozbijającym się coraz mocniejszymi autami.Firma GeigerCars przygotowała na takie okazje specjalnie stuningowanego HummeraH2, dysponującego niebagatelną mocą 700 KM.

 

Hummer H2 na czerwono

W Stanach Zjednoczonych Hummer wypuści do sprzedaży limitowaną edycję modeluH2. Znakiem rozpoznawczym serii Victory Red Limited Edition jest czerwony kolornadwozia oraz szykowne dodatki dla karoserii i wnętrza.

 

Najszybszy radiowóz świata!

Już niedługo nikt nie powinien czuć się bezkarnie mknąc po brytyjskiejautostradzie M25. Nawet jeśli prowadzi szybki motocykl, lub jedno z superaut.Niedługo bowiem flota radiowozów londyńskiej Metropolitan Police powiększysię o najszybszy radiowóz świata - bolid Caparo T1.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

Test Suv-ów

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV (sport utility vehicle). Honda CR-V, Mitsubishi Outlander iNissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Z jednymwyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Radiowóz za 175 złotych

Komenda Wojewódzka w Białymstoku zorganizowała przetarg na używanewozy policyjne. Volkswageny, Daewoo, Fiaty, Uazy oraz Polonezy czekają nanowych właścicieli. Ceny zaczynają się już od 175 złotych.

 

Policyjne Lamborghini skasowane

Kilka tygodni temu polscy policjanci mieli okazję podziwiać jeden znajszybszych i najpiękniejszych radiowozów na świecie. LamborghiniGallardo w policyjnych barwach to niezwykle rzadki widok na drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017