Wyszukiwałeś:

radiowoz

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: radiowoz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Nowe, srebrne radiowozy!

W przeciągu najbliższych trzech lat Policja zamierza kupić około 5-6tysięcy nowych samochodów, zarówno oznakowanych jak inieoznakowanych. Wraz z nimi rozpocznie się nowa era radiowozów,które będą odtąd malowane w kolorach srebrno-niebieskich, zgodnie zdyrektywami UE. Dodatkowo zmienią się też procedury zamawiania takich aut.

 

200-konne radiowozy na Pomorzu

Na pomorskie drogi wyjechało właśnie 5 nowych aut wyposażonych wwideorejestratory, w tym 4 200-konne Passaty. To najmocniejsze radiowozy wwojewództwie pomorskim. Wszystkie nowe pojazdy trafiły do komendmiejskich i powiatowych.

 

260-konne radiowozy na drogach Warmii i Mazur

Uwaga kierowcy. Jeszcze w tym roku na drogach województwawarmińsko-mazurskiego pojawi się 12 kolejnych nieoznakowanych i mocnychradiowozów, które dzięki wyposażeniu w videorejestratory mająbyć skuteczną bronią do walki z piratami drogowymi.

 

Niemiecka policja stawia na Insignię ST

Jeżdżąc po niemieckich drogach przyzwyczailiśmy się już do widokuniemieckich radiowozów od marek z segmentu premium. Tym razem niemieckapolicja postawiła na tańsze rozwiązanie, ale nie mniej skuteczne.

 

Warszawska policja w Alfach Romeo

Stołeczna policja otrzymała 12 nowych radiowozów, które trafiądo wszystkich komend powiatowych, a 3 egzemplarze do wydziału ruchu drogowego.Alfy Romeo 159 wyposażone zostały w niezbędny sprzęt, pomocny w ściganiupiratów drogowych na najniebezpieczniejszych drogach o dużym natężeniuruchu.

 

Opel Insignia w służbie policji

Insignia zasili flotę radiowozów Komendy Głównej Policji.Pierwsze radiowozy wyjadą na drogi we wrześniu tego roku.

 

Radiowóz od Lamborghini

Policja znów jest szybka. Niestety nie mówimy tu o naszychrodzimych funkcjonariuszach. Włoska policja po smutnej stracie znówmoże pochwalić się piekielnym radiowozem. Oto jego wysokość Huracan LP610-4 w barwach włoskiej policji!

 

Kolejne cee'dy dla warszawskich policjantów

Policjanci ze stołecznej komendy otrzymali nowe radiowozy. Są to Kie cee'd,wybrane w wyniku przetargu, których zakup dofinansował budżet miastastołecznego Warszawy.

 

Nowe radiowozy dla Kielc

Policjanci z jednostek powiatu kieleckiego otrzymali do swojej dyspozycji noweOple Corsy i Kie cee'd - łącznie 14 nowych radiowozów.

 

28 Astr dla poznańskiej policji

Policjanci z Komendy Miejskiej w Poznaniu otrzymali 28 egzemplarzy modelu OpelAstra. Radiowozy uzbrojone m.in. w system monitoringu będą patrolować ulicestolicy Wielkopolski oraz powiatu poznańskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017