Wyszukiwałeś:

rajd X

terenowy X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rajd terenowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Rajd Transsyberia 2008 na mecie

W ubiegły piątek w Ułan Bator zakończył się Rajd Transsyberia 2008. Domety tego wyczerpującego rajdu dojechała również polska załoga STTRacing Porsche Poland Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk, którazawody ukończyła na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Imprezęwygrał francuski duet Christian Lavieille i Francois Borsotto.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Hołowczyc kontynuuje w Baja

Już w najbliższy weekend (18 – 21 marca) załoga ORLEN Team: KrzysztofHołowczyc / Jean-Marc Fortin weźmie udział w rajdzie Italian Baja - trzeciejeliminacji tegorocznego Pucharu FIA w Rajdach Terenowych Baja.

 

Małysz rozpocznie od Rajdu Drezno-Wrocław

Zamienia narty na cztery koła. Najbardziej utytułowany polski skoczeknarciarski Adam Małysz we wtorek, podczas specjalnie zwołanej konferencjiprasowej na wrocławskim rynku, przedstawił swoje plany startów w nowejdla siebie dyscyplinie sportu, rajdach Cross Country.

 

Baja Poland wystartował

Dziś o 17.30, honorowym startem spod Urzędu Miasta Szczecina, rozpoczęłasię kolejna edycja rajdu Baja Poland. Przez dwa kolejne dni najlepsi w Polsce,i nie tylko, kierowcy samochodów terenowych będą się ścigać pobezdrożach Pomorza Zachodniego. Największymi gwiazdami i jednocześniefaworytami do końcowego zwycięstwa są bez wątpienia Krzysztof Hołowczyc iStephen Peterhansel, choć bez wątpienia wielu kibiców będzie ściskaćkciuki za jedyną Polkę w tym gronie, czyli Klaudię Podkalicką.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Iveco w drodze na rajd Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w RajdzieDakar 2013. Kontynuując współpracę, która w ubiegłorocznejedycji rajdu zaowocowała sporymi sukcesami, Iveco i FPT Industrial wyposażyłyTeam De Rooy w pojazdy, silniki i części zamienne.

 

Iveco w Rajdzie Dakar

Zespół Petronas De Rooy Iveco zajął kolejno czwarte, dziewiąte itrzynaste miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar 2013. Czwarty byłGerard de Rooy, jadący Iveco Powerstar, dziewiąty Renè Kuipers, jadącyIveco New Trakker Evolution 3, a dziewiąty Miki Biasion w Iveco New TrakkerEvolution 2.

 

Pierwsza wygrana Adama Małysza

"Polski Orzeł" w miniony weekend odniósł swoje pierwszezwycięstwo w rajdach terenowych. Adam Małysz wygrał na węgierskiej ziemi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rajd terenowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017