Wyszukiwałeś:

rajdy X

cross X

country X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rajdy cross country

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Komornicki zaczyna od Tunezji

Łukasz Komornicki i Rafał Marton (Diverse Extreme Team) wystartują w cykluPucharu Świata cross-country 2008. Zmagania z czołowymi załogami świataPolacy rozpoczną startem w rajdzie Tunezji (23.04.-03.05) – pierwszym,międzynarodowej klasy pustynnym rajdzie od czasu odwołanego w styczniu Dakaru.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Małysz gotowy na Hungarian Baja

Już 26 sierpnia Adam Małysz stanie na starcie pierwszego w swojej karierzerajdu Cross-Country, na którym wystąpi jako licencjonowany kierowcazespołu RMF Caroline Team. Węgierski rajd Hungarian Baja będzie inauguracjąkariery Adama i jednocześnie pierwszym sprawdzianem umiejętności nawymagającej, kilkudniowej trasie.

 

Baja Poland: Wielke ściganie na Pomorzu

Dziś o 16.30 ze Szczecina wystartuje Rajd Baja Poland. Trasa rajdu ma długośc 498 km, w tym jest 5 odcinków specjalnych. Tegoroczna edycja rajdu jest wyjątkowa i oczy całego świata rajdów cross country będązwrócone w stronę Polski.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Małysz 15. w Dakarze! Sukces?

W miniony weekend w Santiago de Chile zakończyła się 35. edycja Rajdu Dakar.Najlepszą polską załogą samochodową, po kłopotach i wycofaniu się z rajduKrzysztofa Hołowczyca, okazali się Adam Małysz i Rafał Marton,sklasyfikowani na 15. miejscu w rajdzie.

 

Pierwsza wygrana Adama Małysza

"Polski Orzeł" w miniony weekend odniósł swoje pierwszezwycięstwo w rajdach terenowych. Adam Małysz wygrał na węgierskiej ziemi.

 

"Hołek" zwycięża po raz czwarty!

Za nami prestiżowy rajd Baja Poland. W tym roku bezkonkurencyjny okazał sięKrzysztof Hołowczyc z pilotem Xavierem Panseri. Podium uzupełnił"skoczek" i "uczeń mistrza".

 

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz nie będzie już się ścigał w rajdach Toyotą Hilux. Podczasodbywającego się w ten weekend Verva Street Racing na Stadionie Narodowym wWarszawie po raz Małysz ze swoim pilotem Rafałem Martonem zaprezentowaliswój najnowszy pojazd - pustynne buggy SMG 2015.

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rajdy cross country".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017