Wyszukiwałeś:

ranking X

producentow X

aut X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking producentow aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Volkswagen może być drugi na świecie

Wielkim zwycięzcą kryzysu gospodarczego może być koncern Volkswagen, donosiinstytut analityczny Polk. Niemiecki gigant samochodowy, dotąd czwarty naliście największych producentów aut, może jeszcze w tym rokuprzeskoczyć borykające się z problemami finansowymi koncerny Ford i GeneralMotors.

 

Fiesta przegoniła Golfa

Choć w finałowej potyczce o tytuł "World Car of the Year"Volkswagen Golf pokonał Forda Fiesta, to jednak w marcu to mały Ford cieszyłsię większą popularnością, przynajmniej jeśli chodzi o europejski rynek.

 

Nagroda dla najlepszego i najgorszego

Brytyjski magazyn "WhatCar?" wybrał właśnie, zgodnie ze zdaniemczytelników, najlepszego i najgorszego producenta samochodów.

 

GM wraca na prowadzenie

Przez całą sytuację w Japonii, związaną z trzęsieniem ziemi oraz tsunami,przewiduje się, że Toyota spadnie na drugie miejsce w rankingu największychproducentów samochodów na świecie.

 

Hyundai 6. producentem

Przewiduje się, że Hyundai już niebawem osiągnie, jak na swoje warunki,wielki sukces w USA, zostając 6. największym producentem samochodów wtym kraju.

 

Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?

Internet w dzisiejszych czasach to narzędzie, bez którego często trudnowyobrazić sobie załatwienie, wydawałoby się, najbanalniejszej sprawy. Niemówiąc już o tak skomplikowanej jak kupno samochodu. Razem z agencjąSymetria badamy, jak koncerny samochodowe dbają pod tym względem o swoichpotencjalnych klientów.

 

Toyota lepsza niż Mercedes i BMW

Znamy wyniki tegorocznego rankingu Najlepszych Globalny Marek Interbrand Wedycji 2012 tylko jeden producent aut znalazł się w pierwszej dziesiątce.Tym szczęśliwcem jest Toyota, która zajęła 10. pozycję. Jejwartość szacowana jest na ponad 30 miliardów dolarów (30.280).

 

Lexus najlepszym samochodem?

Tak wynika z zestawienia o nazwie Consumer Reports oceniającego niezawodnośćsamochodów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie jakie markiodnotowały najlepsze wyniki.

 

Najcenniejsze Japońskie marki - producenci aut na topie

W raporcie firmy Interbrand wyszczególniono najbardziej wartościowemarki wywodzące się z Japonii. Królem rankingu Japan's Best GlobalBrands została Toyota.

 

BMW najbardziej ekologicznym producentem aut

Newsweek opracował ranking 500 najbardziej ekologicznych globalnychprzedsiębiorstw. Wśród nich znalazło się 13 producentów aut, wtym najlepsze pod tym względem BMW.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ranking producentow aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017