Wyszukiwałeś:

ranking

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking

Spróbuj też wyszukać: ranking aut ranking awaryjności ranking marek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Polska atrakcyjna do przenoszenia działalności

Polska zajęła piąte miejsce w rankingu krajów, które duże międzynarodowekorporacje decentralizujące swoje operacje uważają za atrakcyjne z punktuwidzenia kosztów działania, dostępności wykwalifikowanej siły roboczej iklimatu dla inwestycji. Ranking przygotował brytyjski ośrodek badawczy EIU(Economist Intelligence Unit).

 

Bogaci lubią Porsche

Marka Porsche zajęła pierwsze miejsce w rankingu wśród osób o wysokichdochodach w brytyjskim raporcie towarzystw ubezpieczeniowych. To nie pierwszetego typu zwycięstwo Porsche. Niemiecka marka konsekwentnie okupuje pierwszemiejsce już od dwóch lat.

 

Lutowy powrót do normalności

Po styczniowych sporych zmianach we wszystkich rankingach notowań Top Tenmojeauto.pl, w lutym mogliśmy zaobserwować powroty na czołowe pozycjedotychczasowych liderów poszczególnych rankingów.

 

Kratki, czyli powrót do przeszłości

Zawirowania wokół przepisów dotyczących możliwości odliczaniapodatku VAT od samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczejsprawiły, że po kilku latach nieobecności w salonach sprzedaży pojawiłysię auta z kratką. Niemal natychmiast spotkały się one z dużymzainteresowaniem, co widać także po marcowym rankingu Top Ten mojeauto.pl.

 

Nie ma mocnych na Octavię

Lider polskiego rynku aut nowych po pierwszym półroczu bieżącego roku– Skoda Octavia, jest też niekwestionowanym liderem ostatnich miesięcyrankingów Top Ten mojeauto.pl. Również i w lipcu nie miał sobierównych, ciesząc się największym zainteresowaniem wśródInternautów.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017