Wyszukiwałeś:

ranking

. Znaleziono 683 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ranking

Spróbuj też wyszukać: ranking aut ranking awaryjności ranking marek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 683 wszystkich):

Kratki, czyli powrót do przeszłości

Zawirowania wokół przepisów dotyczących możliwości odliczaniapodatku VAT od samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczejsprawiły, że po kilku latach nieobecności w salonach sprzedaży pojawiłysię auta z kratką. Niemal natychmiast spotkały się one z dużymzainteresowaniem, co widać także po marcowym rankingu Top Ten mojeauto.pl.

 

Dębica liderem branży w rankingach

Firma Oponiarska Dębica S.A. kolejny raz udowodniła, że jest liderem branżyoponiarskiej, zdobywając najwyższe miejsca w prestiżowych rankingachPolityki, Rzeczpospolitej i Gazety Giełda Parkiet. Mimo trudnej sytuacji narynkach, dębicka spółka w ubiegłym roku pokazała, że opiera swojąsiłę na stabilnych fundamentach finansowych.

 

Kia: rekordowe zainteresowanie

Ubiegłomiesięczny wynik przyjęliśmy trochę z zaskoczeniem, trochęwydawało nam się, że mamy do czynienia z jednorazowym zdarzeniem,które już się nie powtórzy. A tymczasem drugi miesiąc z rzędurankingi Top Ten mojeauto.pl odbywają się pod dyktando Kii, którazajęła najwyższy stopień podium we wszystkich trzech kategoriach.

 

Dacia Duster i Kie obiektem pożądania

Luty ponownie potwierdził, że jedną z najważniejszych cech decydujących ozainteresowaniu nowymi autami przez naszych rodaków pozostaje cena.Najbardziej popularnym modelem w rankingu Top Ten mojeauto.pl trzeci raz zrzędu była Dacia Duster, najczęściej poszukiwaną marką ponownie zaśkoreańska Kia.

 

Duster o włos przed Octavią

Naprawdę niewiele brakowało, by w końcu w maju doszło do zmiany lidera wgłównym rankingu Top Ten mojeauto.pl. Dacia Duster zdołała jednakutrzymać niewielką przewagę nad depczącą jej coraz bardziej po piętachSkodą Octavią, jednak niewykluczone, że w czerwcu zakończy sięsześciomiesięczny okres dominacji rumuńskiego kompaktowego SUV-a.

 

Kia Rio i Chevrolet Cruze idealne auta dla Polaka?

Choć pierwsza czwórka najbardziej popularnych modeli rankingu Top Tenmojeauto.pl nie zmieniła się, to jednak w październiku ogromny wzrostzainteresowania zanotowały Chevrolet Cruze i, przede wszystkim, Kia Rio.Czyżby były to kolejne dwa modele, które idealnie dopasowały się dogustów polskich kierowców?

 

Schumacher na drugim miejscu

Nie chodzi tu jednak o podium w ostatnim wyścigu Formuły Jeden a o rankingnajbogatszych sportowców. Siedmiokrotny mistrz świata F1 to nie jedynykierowca w rankingu.

 

Pożądana Skoda Citigo

Takiego awansu w historii rankingów Top Ten mojeauto.pl chyba jeszcze niebyło. Wzrost w rankingu aż o 184 pozycje pozwolił Skodzie Citigo awansowaćdo pierwszej dziesiątki najpopularniejszych aut osobowych w maju. Czy tooznacza, że mamy na naszym rynku kolejny już model czeskiej marki,który podbił serca naszych rodaków?

 

Triumfalny atak Opla

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Po kilku miesiącach dominacji Kii i DaciiDuster na czoło rankingu Top Ten mojeauto.pl wdarł się Opel Astra. To jednaknie koniec zaskoczenia, bowiem jeszcze większym przebojem października byławans na drugą lokatę Opla Insigni. I to aż o 29 pozycji.

 

Ranking ADAC - oto najlepsze samochody wg Niemców

Oto najlepsze samochody na rynku. Przynajmniej w odczuciu niemieckichkonsumentów. ADAC opublikowało właśnie swój najnowszy rankingsatysfakcji w poszczególnych segmentach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017