Wyszukiwałeś:

raporty

. Znaleziono 871 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: raporty

Spróbuj też wyszukać: raporty spalania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 871 wszystkich):

Jak powstają raporty mojeauto.pl?

Skąd się wzięła idea raportów, na jakiej podstawie tworzone sąrankingi TOP TEN i skąd się biorą - tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkiepytania...

 

Raport: więcej B&R w Polsce

Ośrodek Informacji ONZ we współpracy z PAIiIZ zaprezentował"Światowy Raport Inwestycyjny 2005: Transnarodowe korporacje aumiędzynarodowienie działalności badawczo-rozwojowej." Według raportu,Polska jest ósmą najbardziej atrakcyjną lokalizacją do prowadzeniabiznesu na świecie.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

Raport awaryjności Dekra 2008

Dwuletni okres i ponad 15 milionów przebadanych samochodówosobowych posłużyły za podstawę przygotowania raportu awaryjności przezniemiecką organizację Dekra. Po raz kolejny jako jedyni prezentujemyszczegółowe wyniki tego jednego z najbardziej rzetelnych raportówusterkowości.

 

Augustów: GDDKiA analizuje raport DHV

Zgodnie z terminem w środę 11 lutego bieżącego roku, firma DHV przekazałaGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poprawiony raport,dotyczący wariantów przebiegu obwodnicy Augustowa w ciągu drogikrajowej nr 8. GDDKiA rozpoczęła już analizę dokumentacji.

 

Europejskie drogi jak wybrzeże Somalii

Informacje o porwanych przez somalijskich piratów statkach iprzetrzymywanych dla okupu marynarzach serwują niemal wszystkie serwisyinformacyjne. Tymczasem media milczą o tym, że na drogach UE równieczęsto dochodzi do napadów i kradzieży ładunków przewożonychna ciężarówkach czytamy w raporcie „Cargo Theft Report”Europolu.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

TUV 2016 - zobacz, najmniej awaryjne auta

Niemieckie Stowarzyszenie Dozoru Technicznego TUV opublikowało właśnienajnowszą listę najmniej awaryjnych aut. Zobacz, raport TUV 2016 o najlepszychi najgorszych samochodach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017