Wyszukiwałeś:

recykling

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: recykling

Spróbuj też wyszukać: złomowanie recyklingowa gruz betonowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Recykling pojazdów wycofanych

Rada Ministrów zajęła stanowisko wobec poselskiego projektu ustawy orecyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Celem poselskiego projektuustawy jest przeniesienie wymogów prawodawstwa unijnego do prawakrajowego.

 

Za złomowanie aut zapłacą producenci i importerzy

Przyjęta przez Sejm ustawa o recyklingu pojazdów wycofanych zeksploatacji nakłada na producentów oraz importerów tych autobowiązek stworzenie sieci złomowania.

 

Pora na aluminium

Aluminium Konin-Impexmetal S.A jest największym polskim producentemaluminiowych wyrobów walcowanych w postaci blach i taśm. Rocznie firmasprzedaje około 70.000 ton wyrobów walcowanych, z czego ponad połowęeksportujemy głównie na rynki europejskie m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

PIM o podatku ekologicznym

Polska Izba Motoryzacji z dużym zainteresowaniem przyjęła projekt Min.Finansów dotyczący wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego. Projekt ten jestrealizacją postulatów branży motoryzacyjnej, która, od co najmniej dwóchlat postulowała takie rozwiązania prawne.

 

KABAT - nowe rynki, nowe produkty

Firma Kabat z Budzynia to jeden z czołowych producentów dętek i ochraniaczy wPolsce, z sukcesem podbijający rynki europejskie. Nowe rynki zbytu pojawiająsię jak grzyby po deszczu - w listopadzie 2005 r. rozpoczęto dostawy na rynekwłoski, w kwietniu br. na Białoruś, a w maju do Bośni i Hercegowiny.

 

Seaty w 95% zdatne do recyklingu

Firma Seat otrzymała zielone światło dla wydawania oficjalnychcertyfikatów, że jej przyszłe modele, jakie zostaną zaprojektowane iwyprodukowane będą w 95% zdatne do recyklingu.

 

Renault stawia na recykling

Renault w najbliższych latach będzie dążyć do tego, aby 100% zastosowanychmateriałów w nowych modelach nadawało się do recyklingu.

 

Opłata recyklingowa sfinansuje konferencje

Proponowane zmiany w ustawie Prawo ochrony środowiska, jeśli wejdą w życie,spowodują, że pieniądze z tzw. opłaty recyklingowej będą wykorzystywane dosfinansowania bardzo różnych celów resortu środowiska, a nietylko związanych z faktycznym recyklingiem pojazdów.

 

Recykling pojazdów a szara strefa

Większość stacji demontażu pojazdów ma poważne problemy zpozyskaniem samochodów do recyklingu, gdyż przechwytuje je tzw.„szara strefa” działająca bez jakichkolwiek zezwoleń i nieprzestrzegająca żadnych wymagań ekologicznych.

 

Recykling pojazdow w Starachowickiej SSE

W Ostrowcu Świętokrzyskim zainwestuje firma Eko-Gwarant, zajmująca sięrecyklingiem pojazdów. Na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej zrealizuje inwestycję o wartości ponad 25 mln złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017