Wyszukiwałeś:

red X

dot X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: red dot

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Civic odznaczony

Najnowsza Honda Civic zdobyła kolejny tytuł w swoim dość krótkim jeszczeżywocie rynkowym. Tym razem zwyciężyła w konkursie "czerwona kropka:najlepsze z najlepszych".

 

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

Doceniona stylistyka Leona

Nowy Seat Leon został uhonorowany prestiżową nagrodą "red dot"(czerwona kropka) za znakomitą stylizację nadwozia. Nagroda przyznawana jestza "wysoką jakość wzornictwa, które w przykładowy sposób wyrażainnowację w formie oraz funkcji".

 

Volvo C30 ponownie nagrodzone

Międzynarodowa nagroda "red dot design award" za najlepszą stylistykęsamochodu przypadła modelowi Volvo C30. To już szóste tego typu wyróżnieniedla szwedzkiego kompakta.

 

Najlepszy z najlepszych

Porsche AG może od dzisiaj szczycić się kolejnym wyróżnieniem zastylistykę. Red Dot Design Museum - centrum designu Północnej Westfaliinadało modelowi Porsche 911 Targa 4 tytuł "najlepszego z najlepszych".

 

Design Accorda nagrodzony

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród, przyznawana w dziedziniedesignu powędrowała w ręce najnowszej generacji Hondy Accord Tourer. Jest tojuż trzecie zwycięstwo samochodu tej marki w ponad pięćdziesięcioletniejhistorii Red Dot Award.

 

Red dot award dla Fiesty

"Najnowszy Ford Fiesta należy do najbardziej stylowych samochodówna świecie.” To werdykt ogłoszony przez wiodących projektantów iekspertów w dziedzinie wzornictwa, którzy przyznali nagrodę"red dot" dla nowej Fiesty.

 

KIA Soul - pierwszy Koreańczyk z czerwoną kropką

Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodemkoreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot(czerwona kropka) Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwaprzemysłowego.

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "red dot".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017