Wyszukiwałeś:

reflektory

. Znaleziono 708 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: reflektory

Spróbuj też wyszukać: reflektory przednie reflektory lancia ypsylon prawy reflektory citroen xsara pl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 708 wszystkich):

Nowe trendy w oświetleniu

Firmy trudniące się projektowaniem samochodów coraz częściej doradzająproducentom aut, aby stawiali w swoich nowych produktach na reflektory wykonanew technologii LED. Coraz więcej firm widzi w nich tanią, dobrą alternatywędla ksenonów.

 

Kolorowa przyszłość reflektorów

Według najnowszych doniesień brytyjskich inżynierów zajmujących siębadaniem oświetlenia w samochodach, okazać się może, że niebawem w autachmontowane będą wielokolorowe reflektory, pozwalające na uwydatnieniewidoczności nocą.

 

Lepsza widoczność z DynaBeam

Podczas tegorocznych targów Automechanika 2006, firma Hella zaprezentowała poraz pierwszy dynamiczne reflektory zakrętowe w wersji akcesoryjnej, którepozwalają na samodzielny montaż we własnym zakresie.

 

Innowacyjne lampy w BMW 5

Trzy i pół roku po wejściu na rynek nowego BMW Serii 5, auto otrzymałoface-lifting obejmujący również zmianę reflektorów. Inżynierowie Helliwraz z kolegami z BMW opracowali m.in.: nowe reflektory główne oraz tylnelampy zespolone.

 

Pełne oświetlenie LED w R8

Do listy wyposażenia opcjonalnego w Audi R8 dołączy niebawem kolejnanowość. Sportowy model będzie można wyposażyć po raz pierwszy w reflektorywykonane w całości w technologii LED.

 

Oświetl swój samochód

Jednym z elementów, który diametralnie różni samochodyjest system oświetleniowy. I nie chodzi tutaj o kwestie wizualne. Jedne lampydają mocne i jasne światło, inne świecą dosłownie anemicznie. Widać togołym okiem już przy nowych samochodach.

 

Nadchodzą diody

Jeszcze kilkanaście lat temu we wszystkich samochodach montowano jeden typżarówek, które były wypełnione argonem. Na przestrzeniostatnich lat dużo się jednak zmieniło, dzięki czemu reflektorynieporównywalnie wydajniejsze, zużywając przy tym dużo mniejszeilości energii. 

 

Seat Exeo od 21 990 Euro

Chociaż nowego Seata Exeo można będzie kupić dopiero na wiosnę 2009 r., tohiszpańscy klienci zainteresowani nowym sedanem już składajązamówienia i wybierają konfigurację swojego przyszłego auta udealerów, co daje im prawo do skorzystania z ofert specjalnych.

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Sprzedam: Ford Kuga 2015

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
suv szary diesel 1998 150 28676 97900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017