Wyszukiwałeś:

reflektory

. Znaleziono 2379 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: reflektory

Spróbuj też wyszukać: reflektory przednie reflektory lancia ypsylon prawy reflektory citroen xsara pl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2379 wszystkich):

Wątek na forum: Kolorowa przyszłość reflektorów

Szczególnie w Polsce są takie reflektory potrzebne, gdzie ca,1/4 pojazdów albo ma żle umocowane reflektory po wizycie u blacharza, albo żle włozone żarówki. Jest to o tyle denerwujące że jadąc w nocy nie tylko jestesmy oślepiani od przodu ale równierz od tyłu. Mam nadzieje że policja zacz...

 

Kolorowa przyszłość reflektorów

Według najnowszych doniesień brytyjskich inżynierów zajmujących siębadaniem oświetlenia w samochodach, okazać się może, że niebawem w autachmontowane będą wielokolorowe reflektory, pozwalające na uwydatnieniewidoczności nocą.

 

Części reflektorów

Reflektor jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Reflektorów do wyboru w nowym Audi A6

Najnowszym efektem współpracy marek Audi i Hella jest prezentowanawłaśnie innowacyjna technika oświetleniowa w nowym modelu A6.

 

Kłopoty ze spryskiwaczami reflektorów w Volvo

Właściciele niektórych egzemplarzy modeli Volvo S40, V50, C30, C70 iXC60 będą zmuszeni udać się do autoryzowanych serwisów szwedzkiejmarki. Powodem są możliwe problemy ze spryskiwaczami reflektorów.

 

Wątek na forum: PAROWANIE PRZEDNICH REFLEKTORÓW

WITAM MAM NIEUSTANNY PROBLEM Z PRZEDNIMI REFLEKTORAMI GDYŹ CIĄGLE SĄ ZAPAROWANE MIMO IŻ WYMIENIŁEM JE NA GWARANCJI NIE PRZYNIOSŁO TO OCZEKIWANEGO REZULTATU DALEJ KLOSZE SĄ ZAPAROWANE NIEWIEM CO SĄDZIĆ CZY TO WADA FABRYCZNA CZY NIEUCZCIWOŚĆ SERWISU PRZY WYMIANIE REFLEKTORÓW NA NOWE PROSZĘ O JAKIEŚ...

 

Inteligentne reflektory - diody laserowe

Lepszą widoczność pojazdu i doświetlanie drogi - takie cechy mawyróżniać nowy system oświetlenia w samochodach, nad którympracuje grupa naukowców z niemieckiego Uniwersytetu Leibniz w Hanowerze.Ich zdaniem przyszłość reflektorów samochodowych to diody laserowe.

 

Wątek na forum: VOLVO S40: problem z reflektorami

Mam problem z reflektorami, a konkretnie ze światłami mijania w Volvo S40 2004 r. diesel 2,0 136KM. Kilka miesięcy po kupnie samochodu (używanego) zaczęła mi gasnąć żarówka światła mijania w prawym reflektorze. Przy czym jeżeli wyłączyłam światła i załączyłam je ponownie żarówka świeciła. Co jaki...

 

Diodowe reflektory Audi docenione przez Unię Europejską

Reflektory diodowe, jakie możemy znaleźć w modelach marki Audi, w zauważalnysposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejskanadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat.

 

Ford stworzył reflektory chroniące pieszych

Jazda nocą bywa bardzo niebezpieczna, a są nawet kierowcy, którzy po zmroku za kółko wcale nie wsiadają. A to dlatego, że nocą nawet z najmocniejszymi żarówkami w reflektorach widzimy wszystko dużopóźniej niż za dnia. Ford stara się z tym walczyć.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017