Wyszukiwałeś:

regulamin

. Znaleziono 296 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: regulamin

Spróbuj też wyszukać: regulamin zamieszczenia ogłoszeń

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 296 wszystkich):

Wątek na forum: F1: Zmiany w regulaminie uchwalone

Coraz trudniej nadążyć za zmianami regulaminu F-1.Może czas się trochę zatrzymać? ~dziadekjasiu

 

Formuła 1 tańsza o 30% dzięki nowym przepisom

Radykalna redukcja sesji testowych i korzystniejsze warunki zakupusilników dla niefabrycznych zespołów. To jedne z najważniejszychzmian w regulaminie Formuły 1, które mają w nadchodzącym sezonieuczynić z królowej motosportu tańszymi, bardziej ekologicznymi i conajważniejsze z punktu widzenia kibiców, bardziej efektownymiwyścigami.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

Nowy regulamin F1 - tylko kosmetyka

W regulaminie technicznym i sportowym Formuły 1 na sezon 2011, wbrewpoprzednich lat, zaszło niewiele istotnych zmian, które mogłybyzdecydować o całkowitym przemeblowaniu stawki w trakcie mistrzostw. FIAuznała, że sezon 2010 był na tyle emocjonujący, że wprowadzanie większychreform jest po prostu niepotrzebne. Warto jednak przyjrzeć się nowympoprawkom, by wiedzieć co i jak.

 

RSMP: Nowy regulamin, nowe klasy

Polski Związek Motorowy opublikował najnowszą wersję regulaminu dlaRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowe Pucharu Polski na sezon2011. Najważniejsza zmiana to podział na klasy grupy R.

 

FIA: Rajd Polski w WRC jeszcze niepotwierdzony

Na wczorajszym posiedzeniu Światowej Rady Sportu Samochodowego - FIA, niepodano jeszcze oficjalnego kalendarza WRC na sezon 2012. Wprowadzono za to kilkapoprawek do regulaminu sportowego Formuły 1.

 

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym"

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie. Zostań pilotem rajdowym".

 

FIA: Koniec "dmuchanych" dyfuzorów

FIA w trakcie sezonu 2011 postanowiła zmodyfikować pewne przepisy regulaminutechnicznego Formuły 1. Od Grand Prix Hiszpanii zespoły otrzymały zakazstosowania tzw. dmuchanych dyfuzorów.

 

FIA: Zmian jednak nie będzie

FIA postanowiła jednak wycofać się ze zmian regulaminu technicznego, adotyczących zakazu stosowania "dmuchanych" dyfuzorów w Formule1. Do pozostawienia przepisu w niezmienionej formie komisarzy FIA nakłoniłyzespoły.

 

Wątek na forum: Testowanie narzędzi samochodowych

Witam serdecznie! Jeśli ktoś byłby zainteresowany testowaniem narzędzi do naprawy samochodów, to bardzo dobrze, że czyta tego posta ;) Trwa akcja , którą zorganizowała marka Bahco poprzez stronę [5 pkt. regulaminu] Aby móc stać się jednym z Ambasadorów- testerów, trzeba dokona...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017