Wyszukiwałeś:

regulamin

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: regulamin

Spróbuj też wyszukać: regulamin zamieszczenia ogłoszeń

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Peugeot 207 RCup: Rajdowy 'prywaciarz'

Na Salonie Samochodowym w Genewie obok seryjnego modelu 207, Peugeotzaprezentuje również rajdową wersję tego samochodu. Peugeot 207 RCup ma byćdostępny od 2007 roku dla wszystkich prywatnych kierowców rajdowychstartujących w Mistrzostwach Świata - WRC.

 

Jak powstaje wyścigowy Golf TDI

Przed rokiem polski sport motorowy wzbogacił się o markową klasę VolkswagenaGolfa. Z powstaniem tego samochodu wiąże się zresztą kilka ciekawostek. Topierwsza w naszym kraju klasa, zbudowana w oparciu o model z silnikiem Diesla.

 

Loeb najlepszym rajdowcem w historii

Broniący tytułu mistrzowskiego Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara)odniósł 27. zwycięstwo w karierze, wygrywając w niedzielę Rajd Japonii -11. z 16 eliminacji samochodowych mistrzostw świata. W ten sposób ustanowiłrekord zwycięstw i samodzielnie prowadzi na liście najbardziej utytułowanychkierowców.

 

Porsche RS Spyder

Podczas trwającego właśnie międzynarodowego salonu motoryzacyjnego wParyżu, niemiecki producent sportowych samochodów ze Stuttgartu zaprezentowałpo raz pierwszy całkowicie nowy model Porsche RS Spyder. Jest on kolejnymetapem ewolucji modelu, którym w Le Mans Series jeździ zespółPenske-Motorsports.

 

Dwa puchary KIA w 2008

Duże zainteresowanie wśród zawodników, mediów oraz conajważniejsze publiczności sprawiło, że koreańska marka KIA w 2008 rokuzorganizuje dwa markowe czempionaty w wyścigach płaskich. Obok Pucharu KIAPicanto pojawi się zupełnie nowy serial, Puchar KIA cee’d. Odbywającysię w ubiegłą sobotę 45. Rajd Barbórki Warszawskiej był dlaproducenta możliwością zaprezentowania obu wyścigowych modeli,którymi zawodnicy będą ścigać się w sezonie 2008.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Porsche RS Spyder 2008

Odnoszący wiele sukcesów sportowy prototyp Porsche RS Spyder wystartujew 2008 roku w dwóch specyfikacjach. Obie będą brały udział wamerykańskich i europejskich wyścigach serii Le Mans.

 

FIA: Nowe WRC od 2011

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zebrała się w Paryżu i podjęładecyzję o przyszłości samochodów WRC - informuje portal autoklub.pl.Nowy regulamin będzie obowiązywał od 2011 roku.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

WRC: Rajdowy DS3 gotowy w 90%

Szef fabrycznego zespołu Citroena Olivier Quesnel podzielił się ostatniopozytywnymi informacji odnośnie stanu przygotowań nowej rajdówki. W2011 roku francuska marka w rajdowym czempionacie będzie korzystać z modeluDS3, który zastąpi tym samym model C4 w specyfikacji WRC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017