Wyszukiwałeś:

reklama

. Znaleziono 290 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: reklama

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 290 wszystkich):

Reklama Renault najlepsza w 2009 roku

Reklama Mleczarz promująca samochody dostawcze francuskiej marki Renault,została uznana najlepszą reklamą 2009 roku według badania AdRanking.

 

Rewolucyjna reklama

Nowy telewizyjny spot reklamowy Skody, prezentujący elektrycznie operowanąklapę bagażnika Superba w wersji kombii, wykorzystuje technikę tzw.roadblockingu.

 

Innowacyjna reklama Skody

 

Emitowana kilka miesięcy temu w telewizji polskiej reklama zapraszała widza do swoistej interakcji: program TVP1 pokazywał Superba Combi z zamkniętym bagażnikiem, podczas gdy dokładnie w tym samym czasie na kanale TVP2 emitowana była reklama Superba z otwartym bagażnikiem. Na dole ekranu widniał napis: „Aby otworzyć bagażnik, naciśnij przycisk 2”. Widz, przełączając kanały, mógł naprzemiennie „otwierać” lub „zamykać” bagażnik Superba Combi - mojeauto.tv

 

Reklama Saaba 9-3X

 

Reklama Saaba 9-3X - mojeauto.tv

 

Prześmiewcze Audi

Audi jest bardzo świadome tego, że model R8 jest świetnym samochodem, zatemodważnie prezentuje swoją nową reklamę.

 

Twingo zakazane we Włoszech

No dobrze, może nie chodzi konkretnie o Renault Twingo, ale o jego reklamę,która dostała czerwone światło we Włoszech, zatem nie będziepokazywana w większości krajowych stacji telewizyjcnych. Jedyną telewizją,która ją pokaże, jest Sky.

 

Hamilton i Rosberg kłócą się o samochód

Kierowcy Formuły 1, Lewis Hamilton i Nico Rosberg wystąpili w reklamieMercedesa A45 AMG, który właśnie wchodzi do sprzedaży.

 

Wątek na forum: Reklama piwa powala

Wczoraj obejrzałem w necie i odpadłem. Co za czaderska reklama. Nie będę zdradzać fabuły, ale niektóre osoby miały miny średnie ;))) http://www.youtube.com/watch?v=feQXgv_BHGs ~zarog

 

Europejska reklama Forda Transita powstała w Polsce

Reklama najnowszego Forda Transita, która będzie emitowana na StarymKontynencie została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie sceny nakręcono whalach produkcyjnych Alvernia Studios pod Krakowem.

 

Żółw, Pierce Brosnan i Mercedes AMG GT

Dziś proponujemy Wam coś lekkiego, w sam razy przy piątkowej kawie. W nocy zniedzieli na poniedziałek odbędzie się największe wydarzenie sportowe w USA– Super Bowl. W przerwach pokazywane będą specjalnie przygotowane na to wydarzenie reklamy. My polecamy Wam zwłaszcza te z motoryzacją w tle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017