Wyszukiwałeś:

rekord X

Guinnessa X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord Guinnessa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Pobili rekord świata

Miniona sobota na Torze Poznań była miejscem nie tylko przejazdu RobertaKubicy bolidem Renault F1 Team, ale także areną bicia rekordu Guinnessa nanajdłuższą kolumnę aut Renault.

 

Ponad 500 Volvo w jednym miejscu

Do udziału w "Paradzie Volvo" zgłosiło się już 540 właścicielii użytkowników samochodów Volvo. W niedzielę, 12 września, natrasie Chorzów – Katowice wezmą oni udział w próbieustanowienia rekordu Guinnessa w długości łańcucha utworzonego przezsamochody jednej marki.

 

Volvo pobiło w Polsce rekord Guinessa

12 września Volvo ustanowiło nowym rekord Guinnessa! - na najdłuższąkolumnę samochodów Volvo, składającą się z 570 samochodówVolvo na 3 kilometrowym odcinku trasy Chorzów – Katowice.

 

Mazda też bije rekord Guinnesa

18 września 2010 r. będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie: próbapobicia rekordu świata przez Mazdę MX-5. Rozpocznie się ona na tereniekopalni Zollverein w niemieckim Essen. Już trwa odliczanie.

 

Koenigsegg Agera R pobił rekord Guinessa

Szwedzka marka Koenigsegg ma powody do dumy. Wczoraj model Agera R pobił rekord Guinnessa osiągając od 0 do 300 km/h czas 14.53 sekundy. Oprócz tego samochód pobił 5 innych rekordów.

 

Polak pobił rekord świata w jeździe driftem

Z zawrotną prędkością 217,97 km/h Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Team,ustanowił światowy rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie! Do pobiciapoprzedniego rekordu (183,33 km/h) w jeździe bokiem doszło na dawnym lotniskuwojskowym w Białej Podlaskiej.

 

Strongman pobił rekord Guinnessa z 12 Nissanami Note

Nie, tym razem nie chodzi o Mariusza Pudzianowksiego, gdyż ten strongmanem juz nie jest i katuje się na sparingach szykując się do kolejnej walki w ringu.Jednak jego kolega Zydrunas Savickas przeciągnął 12 Nissanów Note ustanawiając rekord Guinnessa.

 

Honda z Rekordem Guinnessa dla... kosiarki!

Japoński koncern kilka miesięcy temu pokazał niezwykłą kosiarkę MeanMower wyposażoną w silnik z motocykla. Owy pojazd pobił ostatnio RekordGuinnessa.

 

Polacy z rekordem w zmianie koloru auta

W minioną sobotę podczas targów Moto Show w Krakowie polskizespół pobił rekord Guinnessa w najszybszym oklejaniusamochodów. Rekord został poprawiony aż o ponad 35 minut.

 

Civic kombi w trakcie bicia rekordu Guinnessa

Do Polski, w dziewiątym dniu podróży, wjechała Honda Civic Tourer,która jest w trakcie bicia rekordu Guinnessa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rekord Guinnessa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017