Wyszukiwałeś:

rekord X

predkosci X

. Znaleziono 229 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord predkosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 229 wszystkich):

Lodowy rekord prędkości Bentleya

Na zamarzniętych wodach Morza Bałtyckiego Bentley zorganizował próbębicia rekordu prędkości.

 

Audi RS6 bije rekord prędkości na lodzie

Bentley nie nacieszył się długo rekordem prędkości na lodzie. Pobiło goAudi przy współpracy firmy Nokian. Model RS6 w fińskim ogumieniurozpędził się do 331,6km/h.

 

Peugeot pobił rekord prędkości

Nie za często słyszy się takie stwierdzenie dotyczące samochodówFrancuzkich, ale już studzimy podniecenie: chodzi o samochody elektryczne i ichrekord prędkości.

 

Octavia RS bije swoje rekordy prędkości

Było 325, 347, a teraz 365 km/h. Skoda Octavia RS Boneville Speed Weekregularnie poprawia rekordy prędkości w klasie pojazdów z doładowanymisilnikiami o pojemności 2,0 l.

 

Amerykanin chce pobić rekord prędkości

Aktualny rekord prędkości ustanowiony na ziemi wynosi nieco ponad 763 mile nagodzinę. Pewien mieszkaniec stanu Kalifornia chce nie tylko pobić ten rekord,ale dokonać wydaje się rzeczy niemożliwej - osiągnąć na ziemi prędkość2 000 mil na godzinę!

 

Zbudzili bestie, która czai się na rekord

Odkąd człowiek zaczął poruszać się za pomocą pierwszych pojazdów spalinowych od razy zapragnął posmakować rywalizacji. Najpierw były wyścigi, potem stwierdził, że chce być najszybszy ze wszystkich na świecie. Teraz pojawia się kolejny śmiałek chcący pobić rekord prędkości na ziemi.

 

Mercedes i rekord prędkości ponad 400 km/h

Mercedes zaprasza do swojego Muzeum, gdzie prezentowany jest wyjątkowy samochód, który  w 1938 roku ustanowił rekord prędkości nadrodze publicznej. Jak do tej pory nikt, ani nic nie zdołało poprawić tego rekordu. Wtym roku mija 75 lat od tego historycznego wydarzenia.

 

Polak pobił rekord świata w jeździe driftem

Z zawrotną prędkością 217,97 km/h Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Team,ustanowił światowy rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie! Do pobiciapoprzedniego rekordu (183,33 km/h) w jeździe bokiem doszło na dawnym lotniskuwojskowym w Białej Podlaskiej.

 

Jaguar F-Type R 4x4 pomaga bić rekordy prędkości

Jaguar i Bloodhound SSC współpracują przy projekcie bicia rekorduprędkości na lądzie. Wszystko odbywa się przy udziale najnowszej wersjimodelu F-Type R z napędem na cztery koła.

 

Idris Elba i Bentley biją rekord prędkości

Brytyjski aktor Idris Elba wsiadł do Bentleya Continentala GT Speed i pobiłnim rekord prędkości lądowej Wielkiej Brytanii. Rekord obowiązujący od 88lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rekord predkosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017