Wyszukiwałeś:

rekord X

sprzedazy X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord sprzedazy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

MINI "Clubman" już w kwietniu!

Zaskakujące informacje docierają z obozu BMW, właściciela brytyjskiej markiMINI. Jak donosi branżowa gazeta "Automobilwoche" szefostwo niemieckiegokoncernu zdecydowało się znacznie przybliżyć termin wprowadzenia dosprzedaży przedłużonej wersji MINI zaprojektowanej na bazie koncepcyjnegomodelu "Traveller".

 

GM Europe z rekordami

Pierwszy kwartał bieżącego roku był bardzo udany dla europejskiego oddziałuGeneral Motors. Pobity został rekord łącznej sprzedaży, udział w rynku jestnajwyższy od dziesięciu lat, a swoje rekordy uzyskały także marki Opel iChevrolet.

 

Rekord sprzedaży Mazdy

Na polskim firnamencie motoryzacyjnym pojawił się nowy konkurent dla Audi,Toyoty, Volkswagena, Opla i plejady koreańskich gwiazd. Co więcej, makonkretne atuty w garści by walczyć o wysoką pozycję i nowychklientów w polskich salonach.

 

Rekordowy rok Subaru

Miniony już rok okazał się niezwykle udany dla marki Subaru na polskim rynku.Rekordowe wyniki sprzedaży uzyskały niemal wszystkie modele dostępne wsprzedaży w naszym kraju.

 

Kolejny rekord Mitsubishi

Choć większość narzeka na kryzys, jaki gnębi branżę motoryzacyjną,wielkie powody do radości może mieć Mitsubishi na polskim rynku, dlaktórego kwiecień był najlepszym miesiącem w historii firmy.

 

Dacia z rekordem najdłuższej parady

Podczas odbywającego się w holenderskim Biddinghuizen ogólnokrajowegozlotu pojazdów tej rumuńskiej marki ustanowiony został oficjalny rekordświata na najdłuższą paradę pojazdów.

 

Kolejny rekord Grupy PGD

5.122 samochody sprzedane przez Grupę PGD w I półroczu to najlepszywynik w historii największego polskiego dealera. Wzrost w stosunku dopierwszego półrocza ubiegłego roku wyniósł aż 13,1%. UdziałGrupy PGD w sprzedaży na rynek krajowy przekroczył 3%.

 

Gumpert Apollo bije rekord "ringu"

Samochód Gumpert Apollo Sport ustanowił na torze Nurburgring nowy rekordokrążenia dla auta dopuszczonego do ruchu drogowego. Uzyskał czas 7 minut11,57 sekundy.

 

Branża zdrowieje szybciej niż się spodziewano

Branża motoryzacyjna wychodzi szybciej z głębokiego kryzysu niż można byłotego oczekiwać. Tak optymistycznymi wynikami dzieli się w swoim raporcieinstytut badań Center of Automotive Research (CAR) przy UniwersytecieDuisburg-Essen.

 

Grupa PGD przekracza granicę 10.000

Grupa PGD jako pierwsza firma dealerska w polskiej branży motoryzacyjnejprzekroczyła granicę dziesięciu tysięcy sprzedanych nowych samochodóww ciągu roku. Samochód nr 10.000 w 2009 roku został sprzedany wKrakowie 21 grudnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rekord sprzedazy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017