Wyszukiwałeś:

rekord X

tor X

Nurburgring X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord tor Nurburgring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Nissan GT-R pobił swój rekord

Wszyscy pamiętamy jak kilkanaście miesięcy temu Nissan GT-R aż o kilkasekund pobił na torze Nurburgring rekord ustanowiony przez Porsche 911 GT2. Niecieszył się jednak długo tym tytułem bowiem odebrało mu go Corvette C6 ZR1.

 

10 tysięcy kilometrów na Nurburgring

Opel Insignia OPC został po raz kolejny przyłapany na torze Nurburgring. Tymrazem jednak samochód jechał całkowicie bez kamuflażu, a na mascesamochodu została umieszczona informacja o przejechanych 10 tysiącachkilometrów na torze.

 

Toyota bije rekord Nurburgingu

Sportowy oddział Toyoty (Toyota Motorsport GmbH) może poszczycić siękolejnym i to nie byle jakim osiągnięciem. Elektryczny pojazd japońskiejmarki pobił rekord toru Nurburgring dla pojazdów napędzanych energiąelektryczną.

 

Audi R8 e-tron bije rekord w "Zielonym Piekle"

R8 e-tron napędzane jedynie elektrycznym silnikiem pokonała 20.8 kilometrów w czasie 8:09,099 min. Tym samym teraz rekord toruwśród aut elektrycznych należy do producenta aut z Ingolstad.Oczywiście mówa tu o pętli toru Nurburgring

 

Nurburgring bez Formuły 1 w 2013

W obecnej sytuacji finansowej tor Nurburgring nie może sobie pozwolić na organizację przyszłorocznego GP Niemiec Formuły 1. Takie jest oficjalne stanowisko właścicieli toru.

 

Toyota ponownie bije rekord na Nurburgringu

Toyota po raz kolejny zawitała na tor Nurburgring, gdzie rzuciła wyzwanielegendarnej "Północnej Pętli" z zamiarem pobicia rekordu przejazdu w kategorii aut elektrycznych. Japoński producent wrócił z Niemiec z tarczą.

 

Leon Cupra bije rekord Nurburgring

Seat Leon Cupra ustanowił na torze Nurburgring nowy rekord dlaprzednionapędowych, seryjnie produkowanych samochodów. Wynik ogłoszonopodczas imprezy w Genewie.

 

Megane RS 275 Trophy R bije rekord na Nürburgringu

Renault zapowiadało pobicie rekordu Leona i słowa dotrzymało. Tytuł "najszybszego przednionapędowego samochodu" w Zielonym Piekleznów wraca do Francji.

 

Rekord Nürburgringu pobity!

Na Nürburgringu nieustannie trwa wyścig. Celem jest rekordpółnocnej pętli toru. Ten został znów złamany. ZespółScuderia Cameron Glickenhaus pobił rekord toru należący do Pagani Zondy R.

 

Koniec z rekordami na Nurburgringu

Zarządcza toru ulokowanego w górach Eifel postanowił ukrócićpróby bicia rekordów na torze Nurburgring. To kwestiabezpieczeństwa. Producenci samochodów na pewno z tego faktu nie sązadowoleni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rekord tor Nurburgring".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017