Wyszukiwałeś:

rekord

. Znaleziono 871 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 871 wszystkich):

Volvo pobiło w Polsce rekord Guinessa

12 września Volvo ustanowiło nowym rekord Guinnessa! - na najdłuższąkolumnę samochodów Volvo, składającą się z 570 samochodówVolvo na 3 kilometrowym odcinku trasy Chorzów – Katowice.

 

Mazda też bije rekord Guinnesa

18 września 2010 r. będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie: próbapobicia rekordu świata przez Mazdę MX-5. Rozpocznie się ona na tereniekopalni Zollverein w niemieckim Essen. Już trwa odliczanie.

 

Koenigsegg Agera R pobił rekord Guinessa

Szwedzka marka Koenigsegg ma powody do dumy. Wczoraj model Agera R pobił rekord Guinnessa osiągając od 0 do 300 km/h czas 14.53 sekundy. Oprócz tego samochód pobił 5 innych rekordów.

 

Ferrari bije rekord Guinessa

15 września  Ferrari pobiło rekord Guinnesa podczas imprezy Ferrari Racing Days odbywającej się na torze Silverstone. Włoska firma pobiła rekord z roku 2008.

 

Zbudzili bestie, która czai się na rekord

Odkąd człowiek zaczął poruszać się za pomocą pierwszych pojazdów spalinowych od razy zapragnął posmakować rywalizacji. Najpierw były wyścigi, potem stwierdził, że chce być najszybszy ze wszystkich na świecie. Teraz pojawia się kolejny śmiałek chcący pobić rekord prędkości na ziemi.

 

Polak pobił rekord świata w jeździe driftem

Z zawrotną prędkością 217,97 km/h Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Team,ustanowił światowy rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie! Do pobiciapoprzedniego rekordu (183,33 km/h) w jeździe bokiem doszło na dawnym lotniskuwojskowym w Białej Podlaskiej.

 

Honda z Rekordem Guinnessa dla... kosiarki!

Japoński koncern kilka miesięcy temu pokazał niezwykłą kosiarkę MeanMower wyposażoną w silnik z motocykla. Owy pojazd pobił ostatnio RekordGuinnessa.

 

Jaguar F-Type R 4x4 pomaga bić rekordy prędkości

Jaguar i Bloodhound SSC współpracują przy projekcie bicia rekorduprędkości na lądzie. Wszystko odbywa się przy udziale najnowszej wersjimodelu F-Type R z napędem na cztery koła.

 

Top: Najbardziej niesamowite motoryzacyjne rekordy

W branży motoryzacyjnej, podobnie jak w innych, ciężko obejść się bezrekordów. Prezentujemy zestaw najbardziej niesamowitych rekordów,które zostały pobite w ostatnich latach.

 

Civic kombi w trakcie bicia rekordu Guinnessa

Do Polski, w dziewiątym dniu podróży, wjechała Honda Civic Tourer,która jest w trakcie bicia rekordu Guinnessa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017