Wyszukiwałeś:

rekuperacja

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekuperacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

Dostawcze Mercedesy – ekonomia na zielono

Dział samochodów dostawczych Mercedes-Benz koncernu Daimler AG(Mercedes-Benz Vans) podjął wyzwanie polegające na połączeniuwalorów ekologicznych z oszczędnością eksploatacji. W swojej ofercieMercedes-Benz Vans ma teraz nowe modele - Sprinter ECO Start, Sprinter NGT iSprintera hybrydowego, które wkroczyły w fazę klientowskichtestów.

 

Coraz bliżej Audi A1

Na paryskiej wystawie Audi zaprezentowało studyjny model A1 Sportback concept,który po trzydrzwiowym Audi A1 project quattro z roku 2007 stanowikolejny etap przybliżający nas do produkcyjnej już wersji małego Audi A1.

 

Czysty Colt w Polsce

W ofercie polskich dilerów Mitsubishi Motors pojawił się już nowyprzyjazny środowisku model o nazwie Colt ClearTec, wyposażony w pakietrozwiązań technicznych służących obniżeniu spalania i emisji dwutlenkuwęgla.

 

Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych. + [VIDEO]

W polskich salonach pojawił się właśnie nowy Volkswagen Passat. Jest to jużsiódma odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów nanaszym rynku. Niemiecki koncern  produkuje go od 1973 roku, a na drogachpojawiło się do tej pory przeszło 15 milionów egzemplarzy. W polskichsalonach generacja B7 będzie kosztować od 85.290 złotych.

 

Elektryczne A3 w Szanghaju

Audi na targach w Szanghaju pokazało właśnie Audi A3 e-tron, czyli"zelektryzowaną" odmianę swojego kompaktu klasy premium.

 

Audi S na targach we Frankfurcie

Producent z Inglostadt do Frankfurtu przywiezie nowe modele S6, S7 Sportbackoraz S8. Nad Menem zadebiutuje także nowy silnik V8 o pojemności 4.0litrów i mocy do 520KM.

 

i-Eloop - lepiej odzyskuje i więcej oszczędza

Nie, nie. To nie jest nowy model tabletu, ani sprzętu muzycznego DJ'a z Ibizy.i-Eloop to niezwykły system rekuperacji energii, który oszczędza nawetdo 10% paliwa. Tak twierdzi Mazda, pomysłodawca tego urządzenia.

 

Porsche z innowacyjnym układem hybrydowym

W 2014 roku producent z Zuffenhausen powrócił do startów wtopowej klasie wyścigów długodystansowych. Niemcy przygotowali model919, który na swoim koncie ma pierwsze sukces. Bolid klasy LMP1 zostałwyposażony w wydajny i zarazem skomplikowany system hybrydowy.

 

Solaris dostarczy trolejbusy do Esslingen

Kontrakt na dostawę czterech innowacyjnych trolejbusów Trollino 18,75MetroStyle został podpisany przez konsorcjum Solaris Bus & Coach S.A. iniemieckiego Vossloh Kiepe ze spółką przewozów miejskichStädtischer Verkehrsbetrieb Esslingen (SVE). Dostawa dwóchpierwszych egzemplarzy zaplanowana jest na koniec 2015 roku. Kolejne trafią doklienta w roku 2016.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017