Wyszukiwałeś:

remont

. Znaleziono 2192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: remont

Spróbuj też wyszukać: remont 2012 Utrudnienia na drogach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2192 wszystkich):

Wakacyjne remonty we Wrocławiu

Wakacje we Wrocławiu upłyną pod znakiem remontów. To najlepszy czasdla drogowców: dni są długie i ciepłe, a na ulice wyjeżdża mniejaut. Na najbliższe miesiące zaplanowano remonty torowisk i nawierzchni ulic,kontynuowane będą też prowadzone wcześniej prace.

 

DK 77 i 79 w Sandomierzu w remoncie

Rusza remont około 2,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 w Sandomierzuza pieniądze na usuwanie skutków powodzi. Remonty dwóchodcinków DK 79 juz trwają.

 

Remont wiaduktów w w Sosnowcu

Rozpoczął się remont wiaduktów w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Remont obejmuje trzy obiekty inżynierskie. Prace remontowe polegać będą naczęściowym rozebraniu istniejących wiaduktów, remoncie słupówi filarów oraz ich odbudowy. Mając na uwadze zminimalizowanie utrudnieńruchowych przyjęto rozwiązania projektowe i technologiczne  ingerujące wnajmniejszym stopniu w przepustowość drogi ekspresowej nr 86 i ul.Baczyńskiego, między innymi poprzez wykonywanie prac w etapach.

 

Płocki most czeka na remont

Zgodnie z wieloletnim planem inwestycyjnym, remont mostu im. LegionówMarszałka Józefa Piłsudskiego w Płocku był planowany na 2013 r.Ostateczna decyzja w sprawie terminu przeprowadzenia remontu będzie jednakwynikała z możliwości budżetu miasta. Obecnie nie ma zarezerwowanychśrodków w budżecie na realizacje tej inwestycji w 2012 r., natomiast wtym roku zapadnie decyzja, czy most będzie remontowany w 2013 r. i z jakichźródeł będzie finansowany remont. Dotychczasowy szacunkowy kosztinwestycji to 11-12 milionów złotych.

 

Berlinka do remontu

Po świętach rozpocznie się remont odcinka drogi krajowej nr 22, popularniezwanej berlinką, w powiecie malborskim (pomorskie).

 

Remont mostu w Szczucinie na DK 73

Rozpoczął się gruntowny remont mostu na Wiśle w Szczucinie w ciągu drogikrajowej nr 73 Kielce – Busko – Tarnów. Remont mostu potrwadwa lata i będzie kosztował blisko 3 miliony złotych.

 

Autostrada A4 do remontu

Okres wakacyjny będzie czasem remontu 30-kilometrowego odcinka autostrady A4 odwęzła Przylesie do węzła Prądy w województwie opolskim. Praceremontowe zaczną się 1 czerwca i potrwają do 24 sierpnia.

 

Koniec remontu A4 na Opolszczyźnie

Koniec utrudnień na opolskim odcinku autostrady A4. Zakończony został remont30-kilometrowego fragmentu tej autostrady od węzła Brzeg do węzła OpoleZachód.

 

Koniec remontów śląskich węzłów drogowych na A4

Zakończyły się remonty nawierzchni, a tym samym utrudnienia, na węzłachautostradowych w Katowicach oraz Chorzowie.

 

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Dzisiaj ruszył remont opolskiego odcinka autostrady A4. W związku z pracami,które potrwają aż do czerwca, można się spodziewać sporychkorków. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jedną jezdnią.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017