Wyszukiwałeś:

renault X

clio X

grandtour X

4 X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: renault clio grandtour 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Będzie Clio kombi

Do wąskiego (jeszcze?) grona małych aut z nadwoziem typu kombi dołączykolejny przedstawiciel. Po raz pierwszy w historii w takiej wersji nadwoziowejoferowane będzie także Renault Clio.

 

Clio kombi już we Frankfurcie

Potwierdziły się informacje o planowanej premierze Renault Clio w wersjikombi. Zaledwie pół roku po prezentacji koncepcyjnego Clio Grand Toura wGenewie, Renault pokaże ten model już w wersji produkcyjnej na wystawie weFrankfurcie.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Nowa Fabia Combi już w Polsce

Od pierwszej prezentacji w zeszłym roku we Frankfurcie, aż do teraz polscyklienci musieli czekać na drugą generację wersji kombi jednego z najlepiejsprzedających się samochodów na naszym rynku. Poprzeczka jaka stoiprzed Skodą Fabia Combi jest bardzo wysoka. Czy tym razem uda się jąprzeskoczyć?

 

Limitowane Clio na dwudzieste urodziny

Z okazji dwudziestych urodzin modelu Renault Clio francuski koncern wypuściłna rynek specjalną wersję tego modelu - "Dwudziestkę", którana rynku polskim dostępna będzie już od marca w odmianie 5-drzwiowej orazGrandtour (kombi).

 

Renault Megane: Bardzo solidne kombi

4.75 Moja trzecia renowka (Clio, Megane IIhatchback i teraz grandtour), najlepiej jeździ, bezpieczne i pakowne. Samochodrodzinny z 2-3 dzieci i psem. Wydaje się ciężki i wysoki, ale trzeba sie poprostu przyzwyczaić do prowadzenia kombi.

 

Renault Clio: Raz, dwa, trzy i cztery

Przez 22 lata Renault sprzedało 11 mln egzemplarzy modelu Clio. Przez te lataauto zdobyło dwa razy tytuł COTY. Jesienią tego roku do polskich salonów trafi najnowsza, czwarta generacja.

 

Renault Clio: jestem na tak ocena 5 z minusem

4.5 moje drugie clio grandtour III , clio IIIfaza 2

 

Renault Clio Grandtour: Mały piękniś

Czwarta generacja małego Renault w momencie pojawienia się na rynkuzaskoczyła chyba wszystkich swoim atrakcyjnym designem. Testowana przez nasodmiana kombi niczym nie ustępuje swojemu krótszemu bratu. Ale czy tylkostylistykę można wpisać po stronie zalet tego modelu, czy też ma on innerównie mocne atuty?

 

Skoda Fabia Combi 1,2TSI Style: młode rodziny na celowniku

Skoda już od ćwierć wieku zdobywa klientów niewielkimi, lecz funkcjonalnymi kombi. Testując najnowszą Fabię Combi z najmocniejszym silnikiem i najbogatszym wyposażeniem, sprawdzamy efekty wieloletnich doświadczeń.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "renault clio grandtour 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018