Wyszukiwałeś:

replika

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: replika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Czeski Lotus

Czeska firma Kaipan zaprezentuje na rozpoczynających się właśnie targach wLipsku model Kaipan 57, czyli kolejną wersję repliki Lotusa Seven.

 

Rockman z Pink Floyd poprowadzi legendarne Audi

Audi zaprezentuje na tegorocznym Goodwood Festiwal of Speed w Anglii (11 –13 lipca 2008) światową premierę. Podczas największych wyścigówsamochodów zabytkowych na świecie producent z Ingolstadt przedstawistuprocentowo wierną replikę Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor zroku 1939. W dziewiczym wyścigu auto poprowadzi znany z zamiłowania dozabytkowych aut perkusista grupy rockowej Pink Floyd, Nick Mason.

 

Maybach Exelero za 2 miliony złotych!

Gdy pojawił się pierwszy koncept Maybacha Exelero zainteresowanie tym autembyło tak ogromne, że wszyscy myśleli że z wersji studyjnej powstanieprodukcyjna.

 

Świetna replika Miury

Lamborghini Miura, jeden z najpiękniejszych samochodów sportowychświata, na zewnątrz i wewnątrz, doczekał się po śmierci wielu replik,lepszych i tych tragicznych. Ta ostatnia należy do tych pierwszych.

 

Replika "Zielonego Piekła" pod Las Vegas

Tor Nurburgring i jego "Północna Pętla" to najbardziej znanyi najtrudniejszy obiekt wyścigowy na naszym globie. Większośćproducentów to właśnie na tym torze testuje swoje modele. Terazczęść producentów być może nie będzie musiała udawać się aż doNiemiec na testy swoich prototypowych modeli.

 

Zastanów się zanim zbudujesz replikę

Podróbki to zmora wielu producentów. Każdy kto latami budowałlegendę swojej marki widząc podróbkę stara się działać bardzoradykalnie. Rzecz ma się podobnie w motoryzacji jeśli chodzi o repliki.Daimler dał to jasno światu do zrozumienia.

 

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznej jubileuszowej, 50. edycji Rajdu Barbórka swoją premierę miała replika Syreny Sport. Za kierownicą auta, na słynnym odcinkuna ul. Karowej zasiadł znany rajdowiec, Leszek Kuzaj.

 

Zbudują Mercedesa AMG Vision Gran Tourismo

Ten koncepcyjny model to jeden z najpiękniejszych Mercedesów jakie wostatnich kilkudziesięciu latach ujrzały światło dzienne. Kilkuszczęśliwców wejdzie w posiadanie egzemplarzy tego modelu.

 

Prawie jak LaFerrari

Jeśli spóźniłeś się z zakupem jednego z 499 egzemplarzy modeluLaFerrari, to nic straconego. Na rynku są już producenci, którzywykonują replikę włoskiego super-samochodu.

 

Drewniany Bugatti Veyron

Pewien warsztat z Indonezji dostał ostatnio ciekawe zlecenie. Firma mazbudować dla pewnego klienta z Niemiec replikę Bugatti Veyron wykonanego zdrewna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017