Wyszukiwałeś:

retro

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: retro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Castagna Landaulet: Retro Rolls

Mediolański producent unikatowych samochodów Castagna na Salonie Samochodowymw Genewie przedstawi swój najnowszy projekt o nazwie Landaulet. Luksusowysamochód jest wizją Rolls-Royce'a w stylu Retro i nawiązuje do modeluLandaulet z 1929 roku.

 

Nowy Jaguar seria S-Type

Brytyjski producent luksusowych samochodów marki Jaguar przygotowuje się doprezentacji nowej generacji jednej ze swoich charakterystycznych serii, jakąbez wątpienia jest S-Type.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Abarth powraca!

Fiat zamierza przywrócić do życia markę zajmującą się wyciskaniemostatnich potów z włoskich maszyn. Tuningowe ramię włoskiego koncernupostawi swoje logo w postaci skorpiona najprawdopodobniej już na nowejgeneracji modelu 500.

 

Ronart Lightning: Retro-Wyspiarz

Brytyjska manufaktura motoryzacyjna ponownie trafiła na bogate salony. Nowymodel firmy Ronart o nazwie Lightning to propozycja dla koneserów sportowychsamochodów zaprojektowanych w stylu retro.

 

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Chevrolet HHR w Polsce

W maju w polskich salonach pojawi się nowy model Chevroleta, zaprojektowany wstylu retro HHR.

 

Oldschool`owy Lotus

Gratka dla fanów Lotusa, którzy lubią retro. Firma wydała naświat limitowaną edycję modelu Elise Club Racer. Auto będzie dostępne wtakich samych kolorach jak modele z lat sześćdziesiątych i specjalnymwyposażeniu.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017