Wyszukiwałeś:

rocznica

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rocznica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

Wątek na forum: Zagato Diatto

Zalożona jeszcze w XIX wieku i obchodząca teraz setną rocznicę powstania... Ciekawe. Na wikipedii napisane jest, że firma została założona w 1905, ale i tak firma ma chyba 102 ew 101 lat... ~kortof

 

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

600 KM na rocznicę

Dokładnie 20 lat temu, na ulice Stanów Zjednoczonych wyjechałsamochód Consulier GTP. Firma Mosler, która go zaprojektowałabyła pierwszym producentem samochodu wykonanego w pełni z kompozytowychmateriałów, dopuszczonego do ruchu ulicznego.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Marka Lotus w przyszłym roku będzie obchodzi 60-tą rocznicę powstania. Taką rocznicę zawsze trzeba uczcić i to najlepiej tak by zapadła w pamięćfanów motoryzacji. Nie ma lepszego miejsca do świętowania niż Festiwal Prędkości w Goodwood.

 

Jacques Villeneuve upamiętni 30 rocznicę śmierci ojca

8 maja na torze Fiorano Jacques Villeneuve poprowadzi bolid z 1979 roku, wktórym startował jego ojciec Gilles. W ten sposób mistrz świataz 1997 roku uczci 30. rocznicę śmierci swojego ojca.

 

30 lat legendarnej japońskiej terenówki

Land Cruiser serii J7, legendarna odmiana terenowego modelu Toyoty, obchodzi wtym roku 30. rocznicą uruchomienia produkcji. Z tej okazji model wraca na okresroku do sprzedaży w Japonii, gdzie rozpoczęła się światowa legenda LandCruisera.

 

Potrójna rocznica Skody

Czesi w bieżącym roku mają aż trzy okazje do świętowania. To trzy rocznice, przypominające bogatą i wyjątkowo długą historię Skody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017