Wyszukiwałeś:

rocznica

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rocznica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Pierwsze urodziny Phantoma

Dokładnie rok temu podczas Detroit Auto Show Rolls-Royce zaprezentowałnajnowszy model Phantom. Rocznica ta zbiega się w tym roku ze stuleciempowstania firmy.

 

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

20 lat z 'otwartym dachem'

Saab obchodzi w tym roku dwudziestolecie sprzedaży Kabrioletów i w związku ztą rocznicą wprowadza model Saab 9-3 Kabriolet '20 Years Edition'.

 

Piąte urodziny MINI

W tym tygodniu minie piąta rocznica wprowadzenia na rynek samochodów markiMINI. Dokładnie 7 lipca 2001 roku na rynku motoryzacyjnym zadebiutował nowypoziom jakości małych samochodów, który okazał się być globalnymsukcesem.

 

Czterdziesta rocznica Forda GT40

W tym roku minęło 40 lat od spektakularnego sukcesu Forda GT40 w czasie24-godzinnego wyścigu Le Mans. Wszystkie miejsca na podium podczas tegowyścigu zajęły właśnie te samochody. Rocznica ta zostanie upamiętnionawyścigiem Le Mans Classic 2006.

 

Projekt "Orzeł"

O marce Lotus było ostatnimi czasy cicho. W tym roku przypada jednaksześćdziesiąta rocznica powstania pierwszego modelu Lotus. Colin Chapmanzbudował pierwszego wyścigowego Lotusa w 1948 roku. Tegoroczne targi wWielkiej Brytanii będą okazją do uczczenia tego wydarzenia.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Lagonda powraca

Marka Aston Martin pod rządami Forda straciła nieco rozpędu i prawieskończyła jako bankrut. Jednak pod skrzydłami nowego konsorcjum zaczęłaznów powoli się rozkręcać. Niebawem pojawią się dwa nowe modele, ajuż w kuluarach mówi się o przywróceniu do życia marki Lagonda.

 

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

XXII Mercedes Truck Rally już niebawem!

Data 11 października 2008 roku powinna już od dawna być podkreśloną wkalendarzu fanów off-roadu i entuzjastów sportówmotorowych. To właśnie wtedy na poligonie Wyższej Szkoły Oficerskiej,umiejscowionym w Cieninie (za Krzyżanowicami) koło Wrocławia odbędzie siędwudziesta druga edycja ekscytujących zmagań samochodów ciężarowych,dostawczych i motocykli po bezdrożach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017