Wyszukiwałeś:

rondo X

Kaponiera X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rondo Kaponiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Poznań skorzysta z Funduszu Spójności

Poznań jako jedno z miast wytypowanych do organizacji rozgrywek MistrzostwEuropy w Piłce Nożnej Euro 2012, ma możliwość skorzystania z dofinansowaniaze środków Funduszu Spójności. Pieniądze zostaną przeznaczonena inwestycje związane z infrastrukturą drogową.

 

Korek w Poznaniu

Na terenie Poznania obecnie prowadzonych jest jednocześnie kilkaremontów. Wszystkie one sprawiają, że poruszanie się po mieście jestdla zmotoryzowanych dużą udręką. Problem dotyczy również komunikacjimiejskiej. Choć wszyscy zdają sobie sprawę, że remonty, będące częściąnaszych przygotowań do Euro 2012 są konieczne, to jednak  stanie wkorkach każdego dnia mocno irytuje.

 

Rondo Kaponiera w Poznaniu w blokach startowych

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu dokonał wyboru najkorzystniejszejoferty w przetargu pn. "Przebudowa węzła komunikacyjnego rondoKaponiera".  W sumie wpłynęło 5 ofert. Za najkorzystniejszą ZDMuznał ofertę złożoną przez wykonawców wspólnie ubiegającychsię o udzielenie zamówienia: APRIVIA SA, HYDROBUDOWA POLSKA SA,Przedsiębiorstwo Robót Górniczych METRO sp. z o.o., OBRASCONHuarte Lain SA., którzy zaoferowali wykonanie przedmiotuzamówienia za kwotę blisko 209,5 mln  złotych.

 

Oto sposób na korki

O tym, że Polska przypomina miejscami jeden wielki plac budowy nie trzebanikogo przekonywać. W szczególności mieszkańcy największych polskichmiast, w których wszechobecne korki paraliżują ruch po głównychulicach, muszą borykać się z tymi utrudnieniami. Jak radzić sobie z korkami?Z pomocą mogłyby przyjść systemy monitorujące drogi online.

 

Przebudowa ronda Kaponiera w Poznaniu ? zmiany w ruchu

Wraz ze zmianą aury zwiększono tempo prac przy przebudowie ronda Kaponiera wPoznaniu. Tym samym konieczne stało wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.

 

Poznań: wyremontowany odcinek Roosevelta

Dobiegły końca prace drogowe związane z I etapem przebudowy węzłakomunikacyjnego rondo Kaponiera w Poznaniu.

 

Przebudowa na rondzie Kaponiera w Poznaniu

Od 11 sierpnia 2012 roku rozpoczął się II etap rozbudowy węzłakomunikacyjnego ronda Kaponiera w Poznaniu.

 

Przebudowa poznańskiego ronda Kaponiera w toku

Drugi etap przebudowy węzła komunikacyjnego rondo Kaponiera w Poznaniu, naodcinku od mostu Uniwersyteckiego do mostu Teatralnego wraz z przebudowąprzejścia podziemnego, rozpoczął się 11 sierpnia 2012 roku.

 

Poznań: Trwa przebudowa węzła rondo Kaponiera

Trwa przebudowa węzła komunikacyjnego rondo Kaponiera w Poznaniu. Wykonawcąprac jest konsorcjum firm z firmą OBRASCON Huarte Lain SA jako lideremkonsorcjum). Koszt inwestycji to około 209,5 mln zł brutto.

 

Poznań: Przebudowa węzła Kaponiera z dofinansowaniem

Przebudowa węzła komunikacyjnego Rondo Kaponiera  otrzyma dofinansowaniez Programu Infrastruktura i Środowisko. Projekt otrzyma ponad 67,7 mln złunijnego wsparcia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rondo Kaponiera".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017