Wyszukiwałeś:

rondo

. Znaleziono 1025 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rondo

Spróbuj też wyszukać: rondo kierunkowskaz zachowanie sie na rondzie kierunkowskaz rondo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1025 wszystkich):

Na rondzie bezpieczniej

Zastąpienie skrzyżowania rondem może zmniejszyć liczbę wypadkównawet o 40% (dane: Insurance Institute for Highway Safety).

 

Uwaga na rondach w Rybniku

Do końca lipca w Rybniku zamknięte będzie rondo Zebrzydowickie w związku zremontem nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu ulic Zebrzydowicka - Budowlanych.Ponadto  zamknięta została ulica Żorska, w związku z przebudową narondo skrzyżowania ulic Żorska - Sybiraków - PowstańcówŚląskich.

 

Bydgoszcz: zmienione rondo Jagiellonów

Od 19 lipca przez ok. dziewięć tygodni na rondzie Jagiellonów wBydgoszczy prowadzone będą prace remontowe. Z tego powodu zawieszono ruchtramwajów na części ul. Jagiellońskiej. Zmiany dotyczą też ruchusamochodów przejeżdżających przez rondo.

 

DK 73: nowe rondo w Tarnowie

W Tarnowie w ciągu drogi krajowej nr 73 na skrzyżowaniu ulic Błonie z AlejąJana Pawła II powstanie nowe rondo. Dzięki tej inwestycji powstanie zjazd zdrogi krajowej nr 73 na autostradę A4. Koszt budowy ronda wyniesie 6,5 mln zł.

 

Powstanie nowe rondo w Tarnowie

6 mln zł wyniesie budowa ronda w ciągu drogi krajowej nr 73 w Tarnowie.Inwestycja zakończy się 31 lipca 2012 roku. W związku z budową rondakierowców w Tarnowie czekają utrudnienia w okolicy skrzyżowania al.Jana Pawła II i ul. Błonie. Na czas realizacji ronda zostaną wytyczoneobjazdy. Wykonawcą prac jest Skanska.

 

Rondo turbinowe w Płocku

Czy wkrótce w Płocku powstanie pierwsze rondo turbinowe? Miejski ZarządDróg w Płocku rozważa taki projekt.

 

Sposób na bezpieczne rondo

Ronda są uważane za bezpieczne skrzyżowania drogowe. W 2011 roku na rondachdoszło do 461 wypadków. Zginęło 14 osób, a 558 odniosło rany.To stosunkowo niewiele w ogólnej liczbie wypadków (liczonych wzależności od geometrii drogi). Jak zatem poruszać się na rondzie by ruchbył bezpieczny, sprawny i bezkolizyjny?

 

Przebudowa ronda Kaponiera w Poznaniu ? zmiany w ruchu

Wraz ze zmianą aury zwiększono tempo prac przy przebudowie ronda Kaponiera wPoznaniu. Tym samym konieczne stało wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.

 

Największe rondo w Tarnowie oddane do użytku

Kierowcy mogą już bez żadnych utrudnień przejechać przez największe rondow Tarnowie. Do tej pory obowiązywał na nim ruch wahadłowy. Budowa ronda naskrzyżowaniu ul. Błonie z al. Jana Pawła II umożliwiła kierowcom dojazd dowęzła „Krzyż” powstającej autostrady A4.

 

W Biskupicach powstanie rondo

Przejazd przez skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 964 i 975 wBiskupicach Radłowskich (powiat tarnowski) stanie się bezpieczniejszy ibardziej płynny za sprawą budowy ronda. Jeszcze w tym miesiącu Skanskarozpocznie przebudowę skrzyżowania i zrealizuje ją w 3,5 miesiąca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017