Wyszukiwałeś:

rozbudowa

. Znaleziono 957 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozbudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 957 wszystkich):

Rusza rozbudowa „Zakopianki” w Myślenicach

W najbliższym czasie rozpocznie się rozbudowa Zakopianki w Myślenicach(województwo małopolskie). Inwestycja polega na rozbudowie lewej jezdnidrogi krajowej nr 7 na niespełna  kilometrowym odcinku wraz z przebudowąul. Mostowej i ul. Piłsudskiego w Myślenicach. Podczas prowadzeniarobót utrudniony będzie dojazd na Zarabie. Prace zakończą się 30listopada 2010 roku.

 

Rozbudowa drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogród

Projekt rozbudowy drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogródwraz z budową obejścia Rębowa ma już status pozwolenia na budowę z rygoremnatychmiastowej wykonalności.

 

DW 835 Frampol – Biłgoraj w rozbudowie

Na odcinku Frampol - Biłgoraj rozpoczęto rozbudowę drogi wojewódzkiejnr 835. Koszt rozbudowy drogi wyniesie ok. 47 mln zł. Rozbudowa drogiwojewódzkiej na odcinku Frampol - Biłgoraj powinna zakończyć się wprzyszłym roku.

 

Nowe projekty drogowe w lubuskim

W województwie lubuskim poprawi się stan kolejnych drógwojewódzkich. Projekty dotyczące: rozbudowy drogi nr 278 w ciągu ul.Obrońców Warszawy w miejscowości Wschowa, przebudowy drogi nr 130 wBaczynie, rozbudowy drogi nr 279 w Ochli, przebudowy drogi nr 287 na odcinkuKosierz - Bobrowice oraz przebudowy drogi nr 296 w zakresie rozbudowyskrzyżowania na rondo w Żaganiu, otrzymały dofinansowanie w ramach LubuskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

128 mln zł na rozbudowę wrocławskiego lotniska

Projekt “Port lotniczy Wrocław - rozbudowa i modernizacja infrastrukturylotniskowej i portowej” otrzyma dofinansowanie w ramach ProgramuInfrastruktura i Środowisko. Inwestycja zwiększy przepustowość lotniska weWrocławiu do 2,4 mln pasażerów rocznie oraz poprawi jego dostępnośći sprawność operacyjną.

 

Prace przy rozbudowie DW 849 Lipsko - Kaczórki

Trwają prace przy inwestycji „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 849Zamość – Jacnia – Wola Obszańska na odcinku Lipsko –Kaczórki.

 

Rozbudowa DW 786 Łopuszno ? Kielce z dofinansowaniem

Projekt „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 786 na odcinku od granicywojewództwa do Kielc - etap I: droga Nr 786 na odcinku Łopuszno –Kielce” otrzymał ponad 95 mln zł dofinansowania z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego.Koszt całkowity inwestycji wynosi ponad 112,3 mln zł.

 

Przymiarki do rozbudowy trasy Ostrowiec Św.-granica woj.

Władze województwa świętokrzyskiego przymierzają się m.in. dorozbudowy drogi wojewódzkiej nr 754 Ostrowiec Św. - Bałtów– Czekarzewice – granica województwa świętokrzyskiego.Inwestycja dla 28 km odcinka drogi jest w tej chwili na etapie opracowaniadokumentacji projektowej i czeka na postanowienie Regionalnej Dyrekcji OchronyŚrodowiska dotyczące oceny oddziaływania na środowisko.

 

Rusza rozbudowa DW 715 w łódzkim

W czerwcu przyszłego roku kierowcy powinni korzystać z rozbudowaneh drogiwojewódzkien nr 715w Zosinie w woj. łódzkim. Jest to kolejny etaprozbudowy układu drogowego wokół Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017