Wyszukiwałeś:

rozbudowa

. Znaleziono 168 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozbudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 168 wszystkich):

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Europejskie inwestycje w Legnicy

W latach 2004 - 2006 gmina Legnica złożyła dziewięć projektów odofinansowanie różnorodnych przedsięwzięć inwestycyjnych przez EuropejskiFundusz Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR. Ich celem była m.in. modernizacjai rozbudowa układu komunikacyjnego miasta i jego potencjału transportowego.

 

1,8 mld zł na drogi na Podlasiu

Około 1,8 mld zł przeznaczonych zostanie przez najbliższe 3 lata nainwestycje drogowe w województwie podlaskim. Priorytetem dla wschodniegoregionu Polski jest modernizacja i rozbudowa dróg krajowych S-8 i S-19.

 

Koniec z korkami w Strykowie

Wyeliminowanie ruchu tranzytowego z centrum miasta, poprawa dostępnościkomunikacyjnej północnej części województwa, a w dalszejperspektywie powstanie 3 tys. nowych miejsc pracy to podstawowe założeniaprojektu ”Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 708 na odcinkuOzorków - Warszyce - Stryków - Brzeziny wraz z realizacjąobwodnicy miasta Stryków”.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Gedia będzie inwestować w Polsce

Firma Gedia Poland, będąca producentem metalowych komponentów napotrzeby przemysłu motoryzacyjnego, zamierza rozwijać produkcję na terenienaszego kraju. W tej chwili trwa już rozbudowa zakładu w Nowej Soli.Spółka szuka także miejsca pod budowę nowej fabryki.

 

Delphi inwestuje w Ostrowie

Firma Delphi działa w Ostrowie Wielkopolskim już od 12 lat, jednak w dalszymciągu prowadzi nowe inwestycje. W tym roku uruchomiono już produkcjęparowników do układów klimatyzacji, a kolejnym projektem jestrozbudowa hali produkcyjnej zakładu.

 

Ruszyła rozbudowa Armii Krajowej w Warszawie

Rozbudowa drogi pomiędzy węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markachrozpoczyna pierwszy etap dostosowania Trasy AK do parametrów drogiekspresowej. Ten fragment drogi S8 jest strategicznym połączeniem obubrzegów Warszawy. Jego przebudowa zakończy się w II kwartale 2012 roku.

 

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Już w drugiej połowie przyszłego roku ruszy rozbudowa autostrady A2. Na13-kilometrowym odcinku obwodnicy Poznania zostanie dobudowany trzeci pas ruchu.Inwestycja jest konieczna, ponieważ jest to mocno uczęszczana droga.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017