Wyszukiwałeś:

rozruch X

silnika X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozruch silnika

Spróbuj też wyszukać: rozruch silnika w audi a4 1 6 benzyna slabo pali na zimnym silniku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Valvoline wprowadza nowe oleje

W styczniu 2005 firma Valvoline poszerza swoją ofertę o dwa nowe produkty zrodziny MaxLife: Maxlife Diesel 10W 40 oraz MaxLife Synthetic 5W 40,opracowanych do silników z przebiegiem powyżej 100.000 km.

 

Odświeżone oleje Shell Helix

W kwietniu bieżącego roku Shell wprowadził na polski rynek nową generacjęolejów silnikowych Shell Helix. Teraz ich zaawansowana technologicznieformuła została ponownie udoskonalona.

 

Świece żarowe Kager

Świece żarowe są trzydziestą linią produktową pod szyldem Kager. Produktobecny jest na rynku od końca listopada tego roku. W ofercie znajduje się 70typów świec przeznaczonych do różnych marek samochodówosobowych.

 

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Szybkie i gorące świece Boscha

Nowe świece żarowe dla silników wysokoprężnych produkowane przez firmęBosch mają za zadanie wyznaczyć nową jakość w swojej dziedzinie. Dla nowychświec nawet temperatura minus 28 stopni Celsjusza nie powinna być straszna,gdyż nawet przy takim zimnie będą one w stanie nagrzać się do 1000 stopniCelsjusza w czasie krótszym niż dwie sekundy.

 

Cee'd z systemem Start-Stop

Koreański kompakt, który narobił nieco zamieszania w Europie będzieniebawem seryjnie wyposażony w technologię Start-Stop. System pozwalaobniżyć zużycie paliwa, a także emisję dwutlenku węgla do atmosfery. 

 

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Nie lekceważ falowania

Gdy odpadalamy rano samochód i zamiast regularnej pracy silnika wita nasdławiącym się odgłosem, a obrotomierz lata w górę i w dół,oznacza to, że nasz samochód dopadło falowanie obrotów. Wbrewpozorom może to być coś poważnego.

 

Alfa z turbo i na gaz

Po Lancii Delta również i w ofercie Alfy Romeo MiTo pojawi się wersja zsilnikiem 1.4 Turbo LPG, czyli z systemem podwójnego zasilania silnika(LPG oraz benzyna).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rozruch silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017