Wyszukiwałeś:

rozruch X

silnika X

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozruch silnika

Spróbuj też wyszukać: rozruch silnika w audi a4 1 6 benzyna slabo pali na zimnym silniku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 156 wszystkich):

Wątek na forum: c-max rozładowywanie się akumulatora

Witam. mam problem ze swoim c- max . Po dwóch lub trzech dniach traci prąd i mam problem z rozruchem silnika .W lecie palił nawet w miarę i nie miałem takich kłopotów jak teraz . Czym zimniej tum gorzej. Wymieniłem świece żarowe, ale to nic nie dało. Pobór prądu w spoczynku wynosi 0,06 / 0,07....

 

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Coraz więcej ciężarówek Volvo z Alcolockiem

W co czwartym samochodzie ciężarowym Volvo sprzedawanym w Szwecji montowanyjest fabryczny alkomat blokujący rozruch silnika. Wg przedstawicieli Volvo topunkt zwrotny dla bezpieczeństwa na szwedzkich drogach.

 

Nie zapalił?

Zima okres sprawdzianu dla wielu silników. Podczas gdy latem nawetmocno wyeksploatowane jednostki nie mają problemów z rozruchem, zimąwystarczy że zrobi się nieco chłodniej i już zaczyna się problem.

 

Nowy silnik 1.8 TFSI od Audi

Audi prezentuje nowoczesny silnik turbobenzynowy, który pojawi się podmaską modelu A5.

 

Rozrząd

O silnik, czyli serce naszego samochodu, należy dbać w szczególnysposób. Bez niego ani rusz. Zresztą to samo tyczy się człowieka i jego"silnika".  W przypadku auta jednym z ważniejszychmechanizmów, bez którego jednostka napędowa się nie obejdzie,jest układ rozrządu. Awaria rozrządu nie tylko unieruchomi całkowiciesamochód, ale narazi nas na poważne koszty.

 

Wątek na forum: kontrolka świecy żarowej

Witajcie, mam pytanie odnośnie kontrolki świecy żarowej w modelu 308 1.6 HDI. Czy przed rozruchem silnika zapala wam się na chwilę kontrolka świecy żarowej? U mnie od nowości przed rozruchem się nie zapala (zastanawiam się czy na razie jest dostatecznie ciepło i kontrolka będzie się zapalać do...

 

Zbliża się jesień - uwaga na akumulator

Choć do rozpoczęcia jesieni jeszcze trochę pozostało, już teraz wartopamiętać o jego właściwej eksploatacji, by nie zawiódł nas pewnegozimowego poranka. Oto pięć najczęściej popełnianych błędów wobsłudze akumulatora.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rozruch silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017