Wyszukiwałeś:

ruch X

autostradowy X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch autostradowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Obwodnica Grodziska wpisana do RPO

Obwodnica Grodziska Mazowieckiego ma usprawnić połączenie komunikacyjne tejmiejscowości z Warszawą. Projekt ten jako kluczowy dla Mazowsza zostałwpisany do Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, a więc jegorealizacja otrzyma wsparcie finansowe z funduszy Unii Europejskiej.

 

Plany drogowe dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie, w którym wziąłudział wiceminister Infrastruktury, Zbigniew Rapciak. Dyskutowano oinfrastrukturze drogowej w rejonie Tarnowa. Wiceminister przedstawił m.in.projekt budowy wschodniej obwodnicy miasta.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Budują A1 – zmiany na obwodnicy Torunia

Od 21 sierpnia br. obowiązują zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia.Są one związane z budową autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - Czerniewice,którą realizuje Skanska-NDI. Zmiany będą wprowadzane etapami ipotrwają ponad 2 lata.

 

Coraz mniej ciężarówek na autostradach

A2 pustoszeje, ponieważ w kryzysie przewoźnicy nie mają czego wozić. Wzwiązku z tym zarządca autostrady traci co miesiąc po kilka milionówzłotych.

 

Test europejskich MOP-ów

Na polskich autostradach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP), gdziekierowcy i pasażerowie mogliby na chwilę odetchnąć od wielogodzinnej jazdy,jest jak na lekarstwo. Niestety jak pokazały ostatnie wyniki testu niemieckiegoautomobilklubu ADAC, rozwinięta sieć przyautostradowych parkingów wwielu krajach Europy Zachodniej również nie gwarantuje zadowoleniapodróżnych.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Koniec remontów na A4

Zakończyły się uciążliwe dla kierowców pracemodernizacyjno-remontowe na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice –Kraków. Inwestycja zrealizowana została na ponad 2 miesiące przedzałożonym terminem styczniowym – informuje koncesjonariusz - StalexportAutostrada Małopolska S.A.

 

Przeprojektują A4 na płatną

GDDKiA otworzyła oferty na I etap dokumentacji projektowej dla dostosowania A4Wrocław-Krzywa i Krzywa Golnice do parametrów autostrady płatnej.Udział w przetargu wzięły cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę owysokości prawie 1,5 mln zł złożyło biuro projektowe Tebodin-SAP Projekt,najdroższą zaś, osiągającą prawie 4,7 mln zł, konsorcjum firm ScottWilson.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch autostradowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017