Wyszukiwałeś:

ruch X

autostradowy X

. Znaleziono 512 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch autostradowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 512 wszystkich):

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Kierowcy wybierają Autostradową Obwodnicę Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia już od pierwszego dnia jej uruchomieniaspełnia swoje zadanie. Wzrosło natężenie ruchu pojazdów w tympojazdów ciężarowych. Jak szacuje GDDKiA we Wrocławiu w najbliższychtygodniach ruch pojazdów po AOW będzie jeszcze większy.

 

Powstanie Nowoczesne Centrum Zarządzania Ruchem przy AOW

Wkrótce rozpocznie się budowa Centrum Zarządzania Ruchem (CZR) i ObwoduUtrzymania Autostrady A8 (OUA) czyli Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Centrumwraz z Obwodem będzie usytuowane na obszarze węzła PółnocAutostradowej Obwodnicy Wrocławia. Taka lokalizacja zapewni sprawny i łatwydostęp nie tylko do AOW, ale również do drogi ekspresowej S8 iprzyszłej drogi ekspresowej S5.

 

Węzeł autostradowy Wierzchosławice ważny dla regionu

Samorządowcy i drogowcy z województwa  małopolskiego zastanawiająsię nad koncepcją połączenia węzła autostradowego w Wierzchosławicach zeStrefą Aktywności Gospodarczej w Tarnowie.

 

System SOS na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Do końca września na autostradzie A8 w ciągu Autostradowej ObwodnicyWrocławia między węzłami Południe i Psie Pole zostanie zainstalowany SystemŁączności Alarmowej SOS.

 

Kolejne zmiany w ruchu na A2

5. września zmieni się organizacja ruchu na odcinku A autostrady A2. Zostanieotwarta jezdnia północna (do Poznania), na której zostałaułożona ostatnia warstwa nawierzchni, dzięki czemu wprowadzony zostanie turuch ciężarowy. Zamknięta dla ruchu będzie natomiast jezdnia południowa (doWarszawy).

 

Autostradowa Obwodnica Rzeszowa już otwarta

Kierowcy mogą korzystać z nowego 15 kilometrowego odcinka bezkolizyjnejobwodnicy Rzeszowa . Bezkolizyjna obwodnica Rzeszowa dołączyła do 250kilometrów dróg ekspresowych i autostrad oddanych od początkuroku do użytku kierowców.  Ta nowa   pozwalająca nakomfortową jazdę arteria, usprawni ruch oraz zapewni oszczędność czasuwszystkim, którzy będą podróżować pomiędzy DK19 i DK9.

 

Mniejszy ruch na A4 Katowice-Kraków w 2012 roku

W roku 2012 Średni Dobowy Ruch (ADT) na koncesyjnym odcinku autostrady A4Katowice-Kraków wyniósł 28.630 pojazdów i był o 6,5%niższy niż ruch odnotowany w roku 2011 (30.630 pojazdów). Spadek tennastąpił zarówno w kategorii pojazdów ciężarowych, jak iosobowych.

 

Nowoczesny System Sterowania Ruchem w Małopolsce

W Małopolsce powstaje Zintegrowany System Sterowania Ruchem. Dzieki niemu, domarca przyszłego roku, jadąc do Tarnowa, Nowego Sącza czy Oświęcimiabędzie można sprawdzić czas przejazdu nie tylko na elektronicznych tablicachdrogowych, ale również na specjalnie do tego stworzonej aplikacjimobilnej obsługiwanej przez smartfony i tablety.

 

Autostradowy poradnik dobrego kierowcy

Kolejne kilometry autostrad nie pojawiają się wprawdzie u nas niczym grzyby podeszczu, ale i tak nie da się nie zauważyć znacznej poprawy w tej kwestii. Todobrze. Pamiętajmy jednak, iż jazda drogami szybkiego ruchu wymagaprzestrzegania nieco innych zasad.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch autostradowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017