Wyszukiwałeś:

ruch X

wahadlowy X

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch wahadlowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Świętokrzyskie: w święta mniej utrudnień

Na czas świąt do minimum ograniczone zostaną utrudnienia na trasie nr 7 wobrębie budowy węzła Kielce Północ. Pozostanie objazd w Barczynatomiast zlikwidowany zostanie ruch wahadłowy sterowany światłami.

 

Finisz na moście w Golubiu-Dobrzyniu

Kończy się remont mostu w Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie). 16września zniknie ruch wahadłowy. emont wyniósł 1,7 mln zł.

 

Wątek na forum: Koniec utrudnień na DK 73 na Podkarpaciu

Niestety kawałek dalej w miejscowości Kołaczyce nadal istnieje przeprawa przez most tymczasowy stalowy gdyż prace przy odbudowie mostu w tym miejscu nawet się nie rozpoczęły. Wąskie gardło w tym miejscu (ruch wahadłowy) powoduje bardzo duże korki. ~oak

 

Remont DK 51 pod Olsztynem

Rozpoczyna się remont drogi krajowej nr 51 pod Olsztynem. Przebudowane zostanądwa odcinki drogi w okolicach Dywit. Podczas robót (do końca maja)będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

 

Wahadło na Zakopiance w Dunajcu

Wprowadzono ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu, na drodze krajowej nr47 popularnie nazywanej Zakopianką. Sygnalizacja świetlna ustawiona jest przedwjazdami na most i na skrzyżowaniu dk 47 z ul. Jana Pawła II. Wprowadzenieruchu wahadłowego spowodowane jest bardzo złym stanem technicznym mostu izgodne z zaleceniami opinii eksperckiej. Stan techniczny mostu jest cały czasmonitorowany, w razie jego pogorszenia podjęte zostaną dalsze decyzje.

 

Ruch wahadłowy na trasie Kąty Wrocławskie - Wrocław

Kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 347 z Wrocławia do KatówWrocławskich muszą liczyć się z utrudnieniami. Od 15 lipca do 30 wrześniabr. na DW347 będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

 

Uwaga na utrudnienia w Sanoku

W Sanoku wprowadzono nową, tymczasową organizację ruchu. Związane jest to zrozpoczęciem prac remontowych na moście przez rzekę Stróża Wielka wSanoku. Ruch pojazdów odbywa się jednym pasem ruchu. W miarę postępurobót wprowadzany będzie także ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacjąświetlną.

 

Poważne utrudnienia na DK7 Żukowo - Gdańsk

Trwa remont wiaduktu nad linią kolejową w Leźnie. Wprowadzono tam ruchwahadłowy. Ze względu na natężenie ruchu należy liczyć się z korki na„siódemce” między Żukowem a Gdańskiem.

 

Ruch wahadłowy na ul. Błonie w Gliwicach

W poniedziałek 16 grudnia w godzinach przedpołudniowych na ul. Błonie wGliwicach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Będzie on obowiązywać przezokoło tydzień czasu, utrudnienia mają się skończyć przed świętami.

 

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Od poniedziałku aż do końca sierpnia na drodze krajowej nr 47, popularnejZakopiance, obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią się w miejscubudowy węzła drogowego w Poroninie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch wahadlowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017