Wyszukiwałeś:

ruch X

wahadlowy X

. Znaleziono 328 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruch wahadlowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 328 wszystkich):

Świętokrzyskie: w święta mniej utrudnień

Na czas świąt do minimum ograniczone zostaną utrudnienia na trasie nr 7 wobrębie budowy węzła Kielce Północ. Pozostanie objazd w Barczynatomiast zlikwidowany zostanie ruch wahadłowy sterowany światłami.

 

Uwaga na utrudnienia na Lubelszczyźnie

Przewężenia jezdni i ruch wahadłowy to oznaka rosnącej aktywności firmwykonujących przebudowy dróg krajowych na Lubelszczyźnie. Niestety,wiąże się to z utrudnieniami dla kierowców. W okresie świątecznymutrudnienia będą ograniczone do minimum - zapewnia GDDKiA w Lublinie.

 

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Remonty mostów na drogach Lubelszczyzny sprawiły, że kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Przy dwóch obiektach pojazdyporuszają się wahadłowo, a przy dwóch kolejnych korzystają zdróg objazdowych. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakazwyprzedzania.

 

Wahadłowo na moście w Białym Dunajcu

Stary most w Białym Dunajcu uległ przyspieszonej degradacji tej zimy. Jakwynika z przeprowadzonej ekspretyzy konieczne będzie wprowadzenie ruchuwahadłowego z sygnalizacją świetlną. GDDKiA Oddział w Krakowie przygotowujesię do wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w Białym Dunajcu zgodnie zzaleceniami opinii eksperckiej.

 

Wahadło na Zakopiance w Dunajcu

Wprowadzono ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu, na drodze krajowej nr47 popularnie nazywanej Zakopianką. Sygnalizacja świetlna ustawiona jest przedwjazdami na most i na skrzyżowaniu dk 47 z ul. Jana Pawła II. Wprowadzenieruchu wahadłowego spowodowane jest bardzo złym stanem technicznym mostu izgodne z zaleceniami opinii eksperckiej. Stan techniczny mostu jest cały czasmonitorowany, w razie jego pogorszenia podjęte zostaną dalsze decyzje.

 

Ruch wahadłowy na trasie Kąty Wrocławskie - Wrocław

Kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 347 z Wrocławia do KatówWrocławskich muszą liczyć się z utrudnieniami. Od 15 lipca do 30 wrześniabr. na DW347 będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

 

Uwaga na utrudnienia w Sanoku

W Sanoku wprowadzono nową, tymczasową organizację ruchu. Związane jest to zrozpoczęciem prac remontowych na moście przez rzekę Stróża Wielka wSanoku. Ruch pojazdów odbywa się jednym pasem ruchu. W miarę postępurobót wprowadzany będzie także ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacjąświetlną.

 

Poważne utrudnienia na DK7 Żukowo - Gdańsk

Trwa remont wiaduktu nad linią kolejową w Leźnie. Wprowadzono tam ruchwahadłowy. Ze względu na natężenie ruchu należy liczyć się z korki na„siódemce” między Żukowem a Gdańskiem.

 

Ruch wahadłowy na ul. Błonie w Gliwicach

W poniedziałek 16 grudnia w godzinach przedpołudniowych na ul. Błonie wGliwicach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Będzie on obowiązywać przezokoło tydzień czasu, utrudnienia mają się skończyć przed świętami.

 

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Na terenie Mazowsza GDDKiA prowadzi inwestycje oraz remonty, dlatego teżwprowadzane są zmiany w organizacji ruchu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ruch wahadlowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017