Wyszukiwałeś:

rybnik

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rybnik

Spróbuj też wyszukać: ruda Śląska rybnik ul sportowa volkswagen rybnik

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Infrastruktura szansą na rozwój

Liderem rankingu "Atrakcyjność inwestycyjna województw i podregionówPolski 2005" został podregion centralny śląski. Obszar ten wedługraportu cechuje bardzo dobra dostępność transportowa, co jest elementemkluczowym dla działalności przemysłowej.

 

Odcinek po odcinku

Rusza kolejny etap budowy obwodnicy miasta Rybnika. 11 sierpnia władze miastapodpisały z firmą Polimex Mostostal Siedlce kontrakt na realizację tejinwestycji. Wartość prac wyniesie ponad 6,8 mln zł.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Olimpiada Forda 2008

W dniu wczorajszym w Gdyni odbyła się kolejna edycja Olimpiady Forda,która pozwoliła wyłonić najlepszego Doradcę Serwisowego, DoradcęAutoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi, Mechanika, Blacharza i Lakiernika 2008roku.

 

Najlepsi ludzie Forda

Już po raz kolejny w ramach Olimpiady Forda wyłonieni zostali najlepsipracownicy autoryzowanych salonów i serwisów marki Ford wkategoriach Doradca Serwisowy, Doradca Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi,Mechanik, Blacharz, Lakiernik Roku oraz, po raz pierwszy, ProfesjonalnySprzedawca Części Zamiennych.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017