Wyszukiwałeś:

rynek X

chinski X

. Znaleziono 486 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek chinski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 486 wszystkich):

100 000 Audi w Chinach

Audi podliczyło swoje bilanse na rynku chińskim za rok 2007. W ubiegłym rokuw Chinach i Hongkongu niemiecki producent sprzedał 101 996 pojazdów. Towzrost aż o 25% w porównaniu z rokiem 2006.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Volvo już (prawie) chińskie!

Choć mówiło się o tym już od dłuższego czasu, to rozmowy wciążsię przeciągały. W końcu jednak w dniu wczorajszym doszło do podpisaniaumowy pomiędzy Fordem a chińskim koncernem Geely, w wyniku którejchińska firma przejmie produkcję osobowych modeli Volvo.

 

Czy kupno Volvo się opłaci?

Przejęcie Volvo przez chiński koncern Geely to bez wątpienia niezwykle ważnewydarzenie w historii motoryzacji. Czy jednak będzie ono mile wspominane zajakiś czas przez chińską firmę?

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Dobre wieści dla fanów Saaba

Mimo przejęcia przez firmę Spyker nie skończyły się problemy finansoweSaaba. Nadzieją na ustabilizowanie sytuacji ma być nawiązane właśnieporozumienie z chińskim koncernem Hawtai. Dzięki tej współpracyszwedzka marka wjedzie także na chiński rynek.

 

Chiński ratunek dla Saaba

Spyker, holenderski właściciel Saaba, ogłosił, że chińska firma PangdaAutomobile Trade Co Ltd. zainwestuje w szwedzkiego producenta 155milionów euro. Taka transakcja uchroni Saaba przed kolejnym widmemzapaści i zabezpieczy finansowo na dość długi okres.

 

Fiat 500 po chińsku

Europa jest za mała na Fiata 500. Po debiucie na rynku amerykańskim, małyFiat już jesienią pojawi się w sprzedaży także i w Chinach. Aby zachęcićChińczyków już teraz do tego auta, przygotowana została specjalnaseria "First Edition" w limitowanej liczbie 100 egzemplarzy.

 

Nadchodzi Citroen DS 5LS

Francuski producent 19 grudnia zaprezentuje światu model specjalny z linii DS.5LS został przygotowany z myślą o rynku chińskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek chinski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017