Wyszukiwałeś:

rynek X

chinski X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek chinski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Chiński Civic bogatszy

Amerykańscy użytkownicy odświeżonej wersji Hondy Civic mogą podziękowaćswoim chińskim kolegom za to, że w nowej wersji samochodu przeznaczonej na ichrynek zostało wzbogacone wyposażenie standardowe.

 

Niższe ceny, więcej defektów

Rosnący w zatrważającym tempie chiński przemysł motoryzacyjny produkuje zroku na rok więcej samochodów, w których występuje coraz większa ilośćusterek. Jest to wynik drastycznego zmniejszania kosztów produkcji orazstosowania materiałów o gorszej jakości.

 

Chińskie hybrydy

Motoryzacja w Państwie Środka to jeden z najprężniej rozwijających sięsektorów chińskiej gospodarki. Na potęgę rozkwitła produkcjasamochodów, a producenci zaczynają wkraczać na rynek alternatywnychźródeł napędu. Tak jak Chery Automobile, które zapowiedziałowprowadzenie do sprzedaży do połowy 2010 roku pierwszych w pełni seryjnych,hybrydowych modeli.

 

Nowi z Chin

Chińscy producenci samochodów coraz odważniej wkraczają na StaryKontynent. Szczególnie upodobali sobie rynek niemiecki, gdzie jakdonoszą tamtejsze media w przyszłym roku dojdzie do debiutu trzech nowychmodeli prosto z Państwa Środka.

 

100 000 Audi w Chinach

Audi podliczyło swoje bilanse na rynku chińskim za rok 2007. W ubiegłym rokuw Chinach i Hongkongu niemiecki producent sprzedał 101 996 pojazdów. Towzrost aż o 25% w porównaniu z rokiem 2006.

 

Chińskie auta z Polski

Być może w Lublinie będą produkowane dwa samochody terenowe informujeDziennik Wschodni. Obok Honkera już niebawem montowany ma być chiński Deer,łudząco przypominający Nissana Navarrę. Auto jest obecnie w Lublinieszykowane do homologacji.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Renault mało bezpieczne?

Samochody Renault, przez wielu uznawane za jedne z bardziej bezpiecznych, jakiesą dostępne na europejskim rynku, mają problemy w Chinach z...bezpieczeństwem. Ze względu na jego niski poziom aż cztery modele tejfrancuskiej marki nie będą mogły być sprzedawane za Wielkim Murem.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Saab będzie w części chiński

Odkupienie Saaba od koncernu General Motors przez firmę Koenigsegg Group miałospowodować, iż szwedzka marka pozostanie szwedzką marką. Tymczasem okazujesię, iż swój udział w przejęciu mieć będą też Chińczycy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek chinski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017