Wyszukiwałeś:

rynek X

europejski X

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek europejski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Mahindra powraca

Indyjski producent samochodów, firma Mahindra, zamierza powrócić po 10 latachnieobecności na rynek europejski. Latem przyszłego roku auta tej marki będądostępne początkowo na rynku brytyjskim.

 

Spór importerów o chińskie auta

Wprowadzeniu na rynek europejski chińskich samochodów marki Brilliancetowarzyszy coraz więcej emocji. Jeszcze na dobre żaden z egzemplarzy niepojawił się w sprzedaży, a już na pierwszy plan wysunął się spór oprawa do importu chińskich aut pomiędzy firmami Euro Motors i HSO.

 

Mitsubishi przyspiesza wprowadzenie nowego diesla

Mitsubishi Motors Corporation ogłosiło, że zamierza przyspieszyć premieręsilnika wysokoprężnego nowej generacji o pojemności dwóch litrów. Jednostkaprzeznaczona na rynek europejski wejdzie do produkcji na początku 2009 roku,czyli wcześniej niż zakładano.

 

Pierwsze Infiniti w Europie?

Jeszcze nie tak dawno informacja ta mało by obchodziła nas,Europejczyków. Jednak po deklaracji władz koncernu Nissan, doktórego należy marka Infiniti, o wejściu na rynek europejski może sięokazać, iż niedługo auto to pojawi się i na naszych drogach.

 

Parlament Europejski za wolnym rynkiem części zamiennych

Parlament Europejski podczas wczorajszej sesji plenarnej w Strasburgu poparł wgłosowaniu wniosek Komisji Europejskiej – Klauzulę Napraw, któraliberalizuje rynek wtórny części zamiennych.

 

Fuzja po chińsku

Kto w najbliższym czasie może zagrozić konkurującym (General Motors iToyota) o miano lidera rynku motoryzacyjnego? Ford, Chrysler, a możeVolkswagen? Nic z tych rzeczy. Prawdziwy konkurent może pochodzić zzaWielkiego Muru, gdzie właśnie doszło do fuzji koncernów SAIC iNanjing.

 

Auta na prąd to nowy rynek motoryzacyjny

Mimo że auta o napędzie elektrycznym to ciągle segement niszowy, tojednak  wyczerpujące się zasoby paliw oraz rosnące poziomy emisjigazów cieplarnianych spowodują zmianę tej sytuacji. Popularyzacjapojazdów o napędzie elektrycznym otworzy drogę dla nowych usługzwiązanych z kompleksowym serwisem takich pojazdów.

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek europejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017