Wyszukiwałeś:

rynek X

europejski X

. Znaleziono 2879 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek europejski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2879 wszystkich):

Komisja Europejska przeciw kierowcom?

Końcówka ubiegłego roku była niezwykle istotna z punktu widzeniafunkcjonowania niemal całej branży motoryzacyjnej. Komisja Europejskaopublikowała bowiem projekty aktów prawnych dotyczących systemusprzedaży samochodów i usług serwisowych, które od 1 czerwca2010 roku mają zastąpić tzw. rozporządzenie GVO.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Ceny aut w dół, napraw do góry!

Ubiegły rok na rynku europejskim, mimo trwającego wówczas kryzysu, byłokresem nieznacznych tylko spadków cen samochód. W tym samymczasie rosły natomiast ceny napraw oraz przeglądów.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Zaleją nas małe autka

Coraz większy ruch na drogach, a także coraz bardziej zaostrzone normy emisjiCO2 spowodują, że w najbliższej przyszłości czeka nas boom w sektorzemikrosamochodów. W ciągu najbliższych 3 lat, na europejskim rynkupojawi się nawet 60 takich nowych modeli.

 

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Samochody będą spalać 3-4 l/100 km?

Komisja ds. Środowiska Parlamentu Europejskiego opowiedziała się w dniuwczorajszym za dalszym ograniczaniem poziomu dwutlenku węgla emitowanego przeznowo sprzedawane na rynku europejskim samochody.

 

Rynek nowych aut w UE na minusie

Spada sprzedaż nowych samochodów w krajach Unii Europejskiej.Również w Polsce, choć na tle całej Europy nie wygląda to jeszcze taktragicznie.

 

"W Europie powinno się zamknąć 10 fabryk samochodów"

Kto wypowiedział te słowa? Już odpowiadamy. Szef Volkswagena, MartinWinterkorn, który uważa, że obecnie na rynku europejskim panuje zbytduża podaż nowych samochodów, co nie wpływa dobrze na ten rynek. Cociekawe, według Winterkorna, swoich fabryk nie musi zamykać Volkswagen.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek europejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017