Wyszukiwałeś:

rynek X

japonski X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek japonski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Japończycy w Gdańsku

Do Pomorskiej SSE wchodzi pierwszy inwestor japoński - firma SURUGA SEIKI.Harmonogram działań przewiduje, że firma rozpocznie budowę fabryki wkwietniu 2006 r. W styczniu 2007 r. nastąpi rozpoczęcie działalnościgospodarczej.

 

Subaru S204: Moc w sportowym wydaniu

Już od 2000 roku dział sportowy Subaru - STi przy okazji promowania nowychwersji modeli Impreza wypuszcza na rynek limitowane serie tych samochodów. Itak po wersji S201, S202 i S203 powstała czwarta ewolucja S204, zbudowana nabazie WRX STi

 

Daihatsu Sonica: Małe i ekonomiczne

Daihatsu wprowadzi na japoński rynek nowy samochód o nazwie Sonica. Autobędzie wyposażone w silnik z doładowaniem Turbo, skrzynię CVT i dostępnebędzie w trzech wersjach R, RS i RS Limited.

 

Na celowniku: Suzuki SX4 Sedan

Amerykańskim, samochodowym paparazzi ze studia KGP Photography udało się najednym z kalifornijskich parkingów namierzyć testową wersję Suzuki SX4 onadwoziu sedan. Czy zatem japoński producent zamierza rozszerzyć paletębardzo młodego jeszcze modelu?

 

Inwestycyjny pępek Europy

Największe projekty realizują obecnie japoński Bridgestone i amerykańskiDell. Właśnie te firmy znalazły się na czele rankingu inwestorówzagranicznych Anno Domini 2006 przygotowanego przez magazyn Forbes. Obiespółki na budowę nowych fabryk w Polsce wydadzą po 200 mln euro.

 

Mitsubishi Outlander: Pełnowymiarowy diament

Polski oddział Mitsubishi wprowadza do sprzedaży drugą odsłonę modeluOutlander. Już poprzednia seria modelu mogła pochwalić się, jak na realianaszego rynku, sporym sukcesem. Marce spod znaku Trzech Diamentów to jednak niewystarcza, a druga generacja SUV-a ma sprzedawać się teraz jeszcze lepiej.Buńczuczne zapowiedzi czy zimna kalkulacja? Fakt jest faktem, że zanim noweOutlandery trafiły do salonów w naszym kraju, Mitsubishi zdążyło zebraćponad 400 zamówień.

 

Mazda6 po japońsku

Na październikowych, 40. targach motoryzacyjnych w Tokio, Mazda zaprezentujemodel Atenza (w Europie Mazda6) w trzech wersjach nadwoziowych. Zaraz powystawie auto to trafi do sprzedaży na rynku japońskim.

 

Japonia: Wzrasta tylko eksport

Japońscy producenci więcej produkowanych u siebie pojazdów eksportująpoza granice kraju niż sprzedają na własnym podwórku. U Toyoty naprzykład ta różnica wynosi już blisko 300 000 pojazdów.

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek japonski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017