Wyszukiwałeś:

rynek X

japonski X

. Znaleziono 1236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek japonski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1236 wszystkich):

Mazda6 po japońsku

Na październikowych, 40. targach motoryzacyjnych w Tokio, Mazda zaprezentujemodel Atenza (w Europie Mazda6) w trzech wersjach nadwoziowych. Zaraz powystawie auto to trafi do sprzedaży na rynku japońskim.

 

Honda Fit (Jazz) japońskim Samochodem Roku

Kilka dni po ogłoszeniu wyników na europejski samochód roku 2008,poznaliśmy najlepsze auto wybrane przez japońskich dziennikarzy. Zwycięzcąokazała się druga generacja modelu Honda Fit, w Europie znanego jako Jazz.

 

Już milion Nissanów Tiida

Od momentu wprowadzenia do sprzedaży modelu Nissan Tiida na rynku japońskim wewrześnią 2004 roku sprzedano już łącznie na całym globie ponad milionegzemplarzy tego samochodu.

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Najlepsze auta na japońskim rynku

Na wybór najlepszego auta na europejskim rynku musimy jeszcze trochępoczekać, a tymczasem poznaliśmy już zwycięzców konkursu naSamochód Roku 2009-2010 na japońskim rynku.

 

Po 30 latach debiutuje w Polsce

Po ponad 30 latach od debiutu pierwszej generacji tego modelu na rynkujapońskim, Suzuki Alto pojawiło się w końcu i na rynku polskim. Najmniejszyw gamie Suzuki model kosztować będzie od 29.900 zł.

 

Limitowany Civic Type R

Honda wprowadzi jesienią br. do sprzedaży na rynku japońskim limitowanąedycję 3-drzwiowego modelu Civic Type R Euro 2010.

 

Japońskie koncerny zamykają fabryki

W związku z najpotężniejszym w dziejach Japonii trzęsieniem ziemi iwywołaną nim falą tsunami, japońskie koncerny motoryzacyjne były zmuszonedo zamknięcia swoich fabryk.

 

Toyoty z Europy do Japonii

Tego jeszcze nie było. Produkowana wyłącznie w fabryce w Wlk. Brytanii ToyotaAvensis będzie eksportowana również i na rynek japoński. Jak widać,globalizacja dosięga coraz bardziej niedostępne jeszcze kiedyś rejonymotoryzacji.

 

Volkswagen Golf najlepszy również w Japonii

Po tytułach Car of the Year na europejskim rynku oraz World Car of the Yearnajnowsza, siódma generacja Volkswagena Golfa triumfuje również wkonkursie na Samochód Roku na rynku japońskim. Co ciekawe, Golf VII jestpierwszym niejapońskim modelem, który wygrywa ten plebiscyt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek japonski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017