Wyszukiwałeś:

rynek X

koreanski X

. Znaleziono 469 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek koreanski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 469 wszystkich):

Koreańska hybryda z LPG

Koreański koncern Hyundai obrał niestandardową drogę dla rozwoju samochoduhybrydowego. Jego konstruktorzy opracowali silnik zasilany gazem LPG,który jest wspomagany przez jednostkę elektryczną.

 

Odmieniony Hyundai Avante/Elantra

Na koreańskim rynku debiutuje właśnie nowa generacja modelu Hyundai Avante,na rynkach zagranicznych znanego jako Elantra. Jak można zobaczyć nazdjęciach, auto zmieniło się diametralnie.

 

Ssangyong wraca do Polski!

Po trudnym okresie w swojej historii, dzięki wysiłkom koreańskiego rządu ikoreańskich banków oraz oświadczeniu o wypracowanym porozumieniu zindyjską grupą kapitałową Mahindra&Mahindra, koreańska marka wraca narynek europejski. Firma SsangYong przed końcem roku rozpocznie sprzedażnowego, kompaktowego SUV-a Korando.

 

10 lat Renault w Korei

Kiedy dziesięć lat temu Renault wykupiło 80,1% akcji Samsung Motors, firmaRenault Samsung Motors stała się trzecim co do wielkości producentemsamochodów w Korei. Dziś jest w stanie konkurować nawet z rodzimymliderem koreańskiego rynku - koncernem Hyundai-Kia.

 

Druga inwestycja LG Chem Poland pod Wrocławiem

Koreańska firma LG Chem zatrudni co najmniej 30 osób i zainwestuje ponad36 mln zł na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARKWISŁOSAN.

 

Koreański Mando wchodzi do Polski

Pierwsza w Polsce filia koreańskiej firmy Mando Corporation Poland Sp. z o.o.powstanie na terenie podstefy Wałbrzych Specjalnej Strefy Ekonomicznej. MandoCorporation to  duży inwestor z branży motoryzacyjnej. Dzięki inwestycjipowstanie 300 nowych miejsc pracy.

 

Kia Optima: oręż do walki w segmencie D

W styczniu w polskich salonach pojawi się nowy model Kia Optima. Za podstawową wersję wyposażoną w silnik 2.0 litra trzeba będzie zapłacić 82 900 zł. Optima jest objęta 7 letnią gwarancją koreańskiego producenta,która przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli.

 

Kia w stylu BMW

Kia K9 to najnowszy model pochodzący z gamy koreańskiego producenta. Limuzynadostępna jest już w Korei, a pod koniec tego roku trafi do sprzedaży napozostałe rynki. Auto jednak zadebiutuje na tych rynkach pod inną nazwą.

 

Lubimy koreańskie auta - czy to sentyment po Daewoo?

Przełom ubiegłego i obecnego stulecia to na polskim rynku w segmencie nowychaut dominacja modeli marki Daewoo. Choć dziś pozostało jedynie wspomnienie potej marce, utrzymujące się głównie dzięki obficie zaopatrzonemurynkowi wtórnemu, koreańska motoryzacja cały czas trzyma się dobrzenad Wisłą.

 

Hyundai Genesis: Czy to jeszcze Hyundai?

Widząc ten model, wielu moich znajomych mocno się dziwiło, usłyszawszy, żemają do czynienia z Hyundaiem. Koreańska marka nie kojarzy się bowiem,przynajmniej w Europie, z luksusowymi limuzynami. A do takiego miana aspirujeHyundai Genesis.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek koreanski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017