Wyszukiwałeś:

rynek X

koreanski X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek koreanski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

SsangYong Kyron

Południowo-koreański producent wdroży wkrótce do produkcji swójnajnowszy model. Następca Musso jest luksusowym, ale względnie małym SUV-emczwartego co do wielkości producenta z Korei.

 

Współpraca Iveco Motors z TATA Daewoo

Wchodzące w skład grupy Fiat Powertrain Technologies (FPT), włoskie IvecoMotors rozpocznie współpracę z TATA Daewoo Commercial Vehicles (TDCV).Pierwszym punktem planu jest budowa nowego pojazdu użytkowego o średniej masieo nazwie Novus.

 

Dwa modele z GM

Koncern General Motors planuje budowę dwóch nowych modeli przeznaczonychna rynek chiński. Prace rozwojowe odbywać się będą w centrum technicznym GMw Russelsheim, w Niemczech.

 

Hybrydowy Hyundai poczeka

Hyundai Motor Company odkłada produkcję samochodów hybrydowych, przynajmniejdo roku 2009. Początkowo producent planował wejśc z hybrydami na rynekkoreański w tym roku oraz podbić Stany Zjednoczone w przyszłym.

 

Hyundai i30 - koreański as

Koreańskie marki coraz odważniej i, co najważniejsze, z coraz lepszymskutkiem atakują rynek europejski. Po Kii cee’d przyszedł czas na jegobliźniaka – Hyundaia i30, który właśnie wchodzi do segmentu kompaktówdo naszego kraju.

 

Koreański hit w wersji kombi

Minęło już ponad pół roku od momentu kiedy pięciodrzwiowy hatchback zKorei Południowej wszedł na polski rynek i narobił wiele zamieszania wsegmencie kompaktów. Na tym jednak ambicje szefostwa marki Kia jeszcze się niezakończyły i rodzina ceed`a została powiększona o model Sporty Wagon, którybędzie u nas dostępny już od 51.900 złotych.

 

Rosyjskie plany Hyundaia

Koreański producent aut podpisał umowę z władzami Petersburga na budowęfabryki. Inwestycja ma kosztować 400 mln USD, a jej zakończenie jest planowanena 2009 r.

 

Hyundai zapatrzony w Nano

"Jak najtaniej możemy to zrobić?". Takie pytanie zadają sobiepracownicy koncernu Hyundai, który wzorem indyjskiej Taty zamierzawprowadzić na rynek mały i tani samochód miejski.

 

Koreańska hybryda z LPG

Koreański koncern Hyundai obrał niestandardową drogę dla rozwoju samochoduhybrydowego. Jego konstruktorzy opracowali silnik zasilany gazem LPG,który jest wspomagany przez jednostkę elektryczną.

 

Nikt nie chce do Tokio

Targi motoryzacyjne w Tokio, jeszcze do niedawna największa tego typu imprezana kontynencie azjatyckim, w tym roku będzie wystawą typowo regionalną. Zudziału zrezygnował bowiem Hyundai, ostatni z liczących się zagranicznychproducentów samochodowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek koreanski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017