Wyszukiwałeś:

rynek X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 2559 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2559 wszystkich):

Niezależny rynek zadowolony ze zmian GVO

Organizacje reprezentujące niezależny rynek motoryzacyjny w Europie FIGIEFAjak i w Polsce SDCM przyjmują z zadowoleniem rozpoznanie i zgłębienie przezKomisję Europejską potrzeby ustanowienia specyficznych zasad dla rynkumotoryzacyjnego, ale również domagają się od Komisji krokówpotwierdzających to w najbliższej przyszłości.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Motoryzacyjny aftermarket daje pracę

W 2010 roku w firmach związanych z rynkiem części i usług motoryzacyjnychpracowało 220 tysięcy Polaków - informują organizatorzy V KonferencjiNiezależnego Rynku Motoryzacyjnego. To ogromny potencjał biorąc pod uwagę,że dealerzy samochodowi zatrudniali tylko ok 15 tys., a producencisamochodów ok. 25 tys. osób

 

Branża motoryzacyjna rozpędzi się w 2011 r.

– 75 % firm z branży motoryzacyjnej w Polsce planuje podjęcie nowychinwestycji w 2011 r., a 1/3 z nich zapowiada zwiększenie zatrudnienia.Przedsiębiorcy z tego sektora patrzą w przyszłość z optymizmem –spodziewają się wzrostu sprzedaży, a co za tym idzie większychprzychodów w nadchodzących 12 miesiącach -  wynika z najnowszegoraportu firmy doradczej Deloitte, przygotowanego na podstawie badania firmpolskiego sektora motoryzacyjnego .

 

Pawlak zadba o rozwój rynku motoryzacyjnego

Wicepremier Waldemar Pawlak będzie brał udział w pracach grupy CARS 21działającej przy Komisji Europejskiej, której zadaniem jest dbanie owłaściwy rozwój oraz poprawę konkurencyjności branży motoryzacyjnejw Europie.

 

Rosja jednym z największych

Przewiduje się, że Rosja do 2020 roku stanie się szóstym największymrynkiem motoryzacyjnym na świecie.

 

Polska prezydencja a motoryzacja

Tuż przed rozpoczęciem prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiejprzedstawiciele niezależnych firm zrzeszonych w StowarzyszeniuDystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, spotkalisię w Brukseli z eurodeputowanym z naszego kraju, by porozmawiać o tym, czypolskie przewodnictwo w Unii Europejskiej może mieć pozytywne skutki dlabranży motoryzacyjnej.

 

Warszawa motoryzacyjną stolicą Europy

W jednym miejscu spotkali się przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiegorządu, reprezentanci niezależnych producentów i dystrybutorówczęści motoryzacyjnych oraz szefowie organizacji zrzeszającychdystrybutorów części samochodowych z krajów członkowskich UE,by  wspólnie rozmawiać o branży motoryzacyjnej i jejprzyszłości. 29 września br. Warszawa stała się motoryzacyjną stolicąEuropy.

 

PO przeciwko zmianom w motoryzacji

Bez merytorycznej dyskusji posłowie, będący członkami Komisji Gospodarki,głównie głosami posłów PO, odrzucili projekt dezyderatu,który zawierał sugerowane zmiany, jakie miałyby ożywić polskąbranżę motoryzacyjną.

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017