Wyszukiwałeś:

rynek X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Wspólne projekty Fiata i Forda w Tychach!

Podpisana została oficjalna umowa pomiędzy firmami Ford i Fiat Auto owspółpracy przy opracowywaniu i produkcji nowej generacji małychsamochodów na europejski rynek. Nowe modele będą produkowane wistniejącej fabryce Fiata w Tychach. Inżynierowie Forda będą pracowali wTychach nad rozwojem tego projektu.

 

Przyszłościowa Honda

Honda pracuje ostro nad nowymi modelami, które uderzą na ryneknajprawdopodobniej już w drugiej połowie tego roku. Jednym z tych samochodówbędzie model CR-V oraz Element w wersji sportowej.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Grande Punto do Chin

Prezes Fiata, Sergio Marchionne, zapowiedział, iż jeden z najbardziejpopularnych obecnie modeli włoskiej marki, Fiat Grande Punto, trafi także narynek chiński.

 

PAIiIZ: sektor motoryzacyjny odradza się w szybkim tempie

Od stycznia do końca lutego w Polsce przybyło 44 798 nowych samochodówosobowych, o 21,6 proc. więcej niż w roku 2006. Tylko w lutym Polacy kupiliponad 22 tysiące nowych aut, tj. o 3,3 proc. mniej niż w styczniu i ponad 21,3proc. więcej niż w rok wcześniej - podaje serwis informacyjny PolskiejAgencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Co oznacza rynek niezależny, a co autoryzowany?

Obecnie, z  korzyścią dla konsumenta i gospodarki na rynku działajązarówno autoryzowane serwisy, jak i niezależni producenci idystrybutorzy części oraz obsługujące wiele marek warsztaty samochodowe.Właściciele samochodów mogą swobodnie wybierać między konkurującymize sobą dostawcami części i usług napraw pojazdów. Jednakże tazdrowa sytuacja ulegnie drastycznej zmianie w maju 2010 roku po wygaśnięciuobowiązującego rozporządzenia GVO/BER (WE).

 

GVO a ochrona środowiska

Coraz większa liczba samochodów poruszająca się po drogach Europypowoduje, że to właśnie sektor motoryzacyjny staje się jednym znajwiększych źródeł emisji gazów cieplarnianych. Dlatego teżKomisja Europejska stawia przed branżą coraz to większe wymagania.

 

Isuzu w Polsce!

Choć rynek motoryzacyjny, także w Polsce, wciąż nie może wyjść z kryzysu,nie oznacza to jednak jakiejś totalnej stagnacji. W czerwcu w Polscerozpoczęła działalność marka Isuzu, z jednym jak na razie modelem w swojejgamie - pickupem D-Max.

 

Niezależny rynek zadowolony ze zmian GVO

Organizacje reprezentujące niezależny rynek motoryzacyjny w Europie FIGIEFAjak i w Polsce SDCM przyjmują z zadowoleniem rozpoznanie i zgłębienie przezKomisję Europejską potrzeby ustanowienia specyficznych zasad dla rynkumotoryzacyjnego, ale również domagają się od Komisji krokówpotwierdzających to w najbliższej przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017