Wyszukiwałeś:

rynek X

niemiecki X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek niemiecki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Będzie Golf Kombi!

Niemiecki producent samochodów z Wolfsburgu dokonuje najprawdopodobniejostatnich poprawek w modelu, którego wejście na rynek oczekiwane jest przezwiele osób. Według nieoficjalnych informacji Volkswagen Golf Kombi pojawi sięw sprzedaży już w połowie 2007 roku.

 

Nowi z Chin

Chińscy producenci samochodów coraz odważniej wkraczają na StaryKontynent. Szczególnie upodobali sobie rynek niemiecki, gdzie jakdonoszą tamtejsze media w przyszłym roku dojdzie do debiutu trzech nowychmodeli prosto z Państwa Środka.

 

100 000 Audi w Chinach

Audi podliczyło swoje bilanse na rynku chińskim za rok 2007. W ubiegłym rokuw Chinach i Hongkongu niemiecki producent sprzedał 101 996 pojazdów. Towzrost aż o 25% w porównaniu z rokiem 2006.

 

Scania dyrektor generalny

1 kwietnia 2008r. Alexander Vlaskamp objął funkcję dyrektora generalnegoScania Polska S.A.

 

Kolejny miliard dopłat dla Niemców

Niemiecki rząd najprawdopodobniej przekaże kolejny miliard euro na dopłatydla nabywców nowych samochodów, którzy jednocześniezezłomują swoje stare, minimum dziewięcioletnie auto.

 

Koniec z dopłatami do nowych aut

Pomimo olbrzymiego sukcesu, jaki odniósł wprowadzony u naszychzachodnich sąsiadów program dopłat do nowych samochodów, niebędzie on już przedłużony.

 

Niemcy chcą hybryd

Niemieccy kierowcy przychylnym okiem patrzą na przyjazne dla środowiskanapędy hybrydowe. Blisko 30% widzi siebie jako potencjalnych nabywcówekologicznych pojazdów. Jednak oczekują, że cena takiego auta będzieniższa, a oszczędności wynikające z eksploatacji hybrydy - większe.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

Niemcom już nie dołożą

5 miliardów euro. Tyle dokładnie wydał niemiecki rząd na dopłaty dozakupu nowych aut. Wczoraj, po ośmiu miesiącach obowiązywania programu,przyjęto ostatnie zamówienie.

 

Przełom w eksporcie motobranży

W październiku zeszłego roku eksport przemysłu motoryzacyjnego z Polskiwzrósł po raz pierwszy od 13 miesięcy i wyniósł niespełna 1,47mld euro. Uzyskana wartość jest wyższa o 1,83 proc. od uzyskanej w 2008 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek niemiecki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017