Wyszukiwałeś:

rynek X

opon X

ciezarowych X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek opon ciezarowych

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Pirelli też inwestuje w Chinach

Koncern Pirelli oraz firma Aeolus podpisały list intencyjny dotyczącywspółpracy w Chinach. W 2005 roku fabryka w prowincji Henan rozpocznieprodukcję opon Pirelli.

 

KABAT - nowe rynki, nowe produkty

Firma Kabat z Budzynia to jeden z czołowych producentów dętek i ochraniaczy wPolsce, z sukcesem podbijający rynki europejskie. Nowe rynki zbytu pojawiająsię jak grzyby po deszczu - w listopadzie 2005 r. rozpoczęto dostawy na rynekwłoski, w kwietniu br. na Białoruś, a w maju do Bośni i Hercegowiny.

 

Nowość w ofercie Continentala

Firma Continental przeznaczyła odpowiednie środki na opracowanie urządzeniapomiarowego, umożliwiającego szybkie sprawdzenie ciśnienia powietrza orazgłębokości bieżnika opon ciężarowych.

 

ESP w standardzie od 2012

Szykuje się rewolucja w branży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. KomisjaEuropejska przygotowała bowiem rozporządzenie, na mocy którego m.in. od2012 roku planuje się wprowadzenie we wszystkich nowych samochodachobowiązkowego systemu ESP. Przemawiają za tym względy bezpieczeństwa, choćnie da się ukryć, że pociągnie to za sobą i wzrost cen nowychpojazdów.

 

Optifuel Lab, samochód - laboratorium Renault Trucks

Dziś producenci zapominają powoli o wyścigu na moc silników. Kryzyssprzyja rozwiązaniom nowoczesnym i przede wszystkim służącym oszczędzaniuenergii. Konstruując Optifuel Lab, samochód – laboratorium,Renault Trucks udowadnia, że możliwe jest znacznie zmniejszenie zużyciapaliwa. Optifuel Lab wykazał zmniejszenie zużycia paliwa o 13%.

 

Zmiany personalne w Continental AG

Marko Multhaupt został nowym kierownikiem działu marketingu i sprzedażyopon dla pojazdów użytkowych – rynek sprzedaży częścizapasowych i akcesoriów regionu D-A-CH (Niemcy, Austria i Szwajcaria),Dieter Horni zostaje przeniesiony do Afryki Południowej.

 

Continental: rynek opon zwalnia

Według szacunków Continentala, polski rynek opon dosamochodów osobowych, dostawczych i z napędem 4x4 zwolni w tym roku ookoło cztery procent.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek opon ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017