Wyszukiwałeś:

rynek X

opon X

ciezarowych X

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek opon ciezarowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Continental: rynek opon zwalnia

Według szacunków Continentala, polski rynek opon dosamochodów osobowych, dostawczych i z napędem 4x4 zwolni w tym roku ookoło cztery procent.

 

Dębica: rozbudowa mocy produkcyjnych dopiero w 2011 r.

Dębica planuje rozbudowę mocy produkcyjnych opon ciężarowych nie wcześniejniż w 2011 roku. Zdaniem Jacka Pryczka, prezesa Dębicy, spółka czeka zinwestycjami na lepszą koniunkturę. -  Musimy mieć sygnały, ilespółka może sprzedawać w najbliższych latach, by podejmować dalszedecyzje o inwestycjach - powiedział Pryczek.

 

Goodyear: rynek opon ciężarowych w 2009 r.

Rynek opon ciężarowych jest ściśle związany z kondycją rynku usługtransportowych. Ten ostatni w ubiegłym roku zanotował w naszym kraju dotkliwybo ponad ponad 30% spadek. Choć i tak był on niższy niż w innycheuropejskich krajach. Konsekwencją kryzysu rynku transportowego było nie tylkozałamanie sprzedaży pojazdów ciężarowych ale także mocne zawirowaniana rynku opon.

 

Udany początek roku na rynku opon ciężarowych

Wyniki pierwszych trzech miesięcy 2011 roku na rynku oponiarskim są bardzopomyślne. W tym czasie w Europie sprzedano o 12,3% opon więcej niż wanalogicznym okresie ubiegłego roku. Również w Polsce odnotowanowzrost, który osiągnął 18,7%. Rozwoju branży nie zahamowałyhorrendalne ceny kauczuku, które w pierwszych dniach kwietnia 2011 r.wynosiły już 5,3 dolara za kilogram (ok. 14,60 zł/kg), czyli prawie dwa razywięcej niż w roku poprzednim

 

Continental przejął indyjskiego producenta opon

Firma Continental – międzynarodowy producent opon dla branżymotoryzacyjnej – nabyła indyjską spółkę Modi Tyres CompanyLimited. Koncern wzmocnił w ten sposób swoją obecność w Indiach nalokalnym rynku dystrybucji opon diagonalnych i radialnych przeznaczonych dopojazdów ciężarowych i autobusów, a także opon radialnych dosamochodów osobowych.

 

Z wizytą w fabryce opon ciężarowych Bridgestone

Kilkudziesięciu dziennikarzy branży motoryzacyjnej przybyło 18 październikana zaproszenie firmy Bridgestone do jej fabryki opon ciężarowych iautobusowych w Stargardzie Szczecińskim, która mieści się na tereniePomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Celem spotkania było przedstawieniezaproszonym gościom działalności, organizacji produkcji i zasadfunkcjonowania fabryki, a także prezentacja jej najnowszych produktów.

 

Dębica wśród największych polskich eksporterów

Firma Oponiarska Dębica S.A. - z wielkością eksportu wynoszącą 75,7 proc.całości wartości sprzedaży w 2010 roku - należy do grona 30-stunajwiększych polskich eksporterów według rankingu przygotowanego przezdziennik Rzeczpospolita.

 

Nowy menadżer działu Opon do Pojazdów Użytkowych Continental

Od 1 stycznia 2012 roku dr Andreas Esser (52) przejmie kontrolę nad jednostkąbiznesową Opony do Pojazdów Użytkowych, która zostaławłączona do dywizji Opon w Continental w Hanowerze od 1 sierpnia.

 

Goodyear Truck Racing ze światowym rekordem prędkości

Jochen Hahn z zespołu Castrol Team Hahn Racing jadący MAN-em na oponachGoodyeara jest liderem po siódmej rundzie Europejskich MistrzostwWyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA, które odbyły się wSmoleńsku w miniony weekend (28-29 lipca br.) Pierwszy sobotni wyścig wygrałAntonio Albacete z teamu Equipo Cepsa, zaś w drugim wyścigu zwyciężył ReneReinert – obaj za kierownicą MAN-ów. W niedzielę Jochen Hahnwygrał oba wyścigi. Kolejna runda serii odbędzie się w miejscowości Most wCzechach 1 i 2 września br., po tradycyjnej sierpniowej przerwie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek opon ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017