Wyszukiwałeś:

rynek X

polski X

. Znaleziono 4679 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek polski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4679 wszystkich):

Jakość + niezawodność = bezpieczeństwo

LUMAG działa na rynku polskim od osiemnastu lat. Jest krajowym liderem wprodukcji okładzin i klocków do samochodów ciężarowych (marka Lumag) orazliczącym się producentem klocków do samochodów osobowych (marka Breck).Miniony rok był przełomowy w historii firmy, jeśli chodzi o skalęinwestycji.

 

Pol-Mot Warfarma z Chińczykami

Spółka Pol-Mot Warfama SA podpisała umowę kooperacyjną z chińskąfirmą FOTON LOVOL INT`L HEAVY INDUSTRY CO., LTD. z Weifangu. Dzięki zawarciuumowy w lubelskich zakładach Warfamy powstanie centrum przystosowującechińskie ciągniki do wymogów rynków europejskich. Szacowanawartość kontraktu to 20 mln USD w przypadku sprzedaży na rynek polski.

 

Po 30 latach debiutuje w Polsce

Po ponad 30 latach od debiutu pierwszej generacji tego modelu na rynkujapońskim, Suzuki Alto pojawiło się w końcu i na rynku polskim. Najmniejszyw gamie Suzuki model kosztować będzie od 29.900 zł.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Zużywamy więcej paliw

Mimo globalnego kryzysu gospodarczego polski rynek paliw nie odczułspowolnienia gospodarczego. Większa liczba aut na naszych drogach oznaczajedno. Polacy zwiększyli konsumpcję zarówno benzyn, jak i olejunapędowego. Nieznacznie mniej za to wykorzystywano gazu LPG.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Mitsubishi w Polsce jest super!

Polski oddział Mitsubishi Motors po raz drugi z rzędu otrzymał niezwyklecenną nagrodę Excellent Sales Growth Award przyznawaną corocznie przezzarząd japońskiego koncernu motoryzacyjnego.

 

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

10-proc. reeksport nowych samochodów

Zeszłoroczny wzrost sprzedaży nowych aut na polskim rynku tylko w częścimoże stanowić powód do zadowolenia. Wciąż dość mocnym zjawiskiemjest reeksport nowych samochodów. W minionym roku co dziesiąte autokupione u polskiego dealera trafiło ostatecznie za granicę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017