Wyszukiwałeś:

rynek X

wloski X

. Znaleziono 569 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek wloski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 569 wszystkich):

Z ziemi włoskiej do polskiej

Inwestycje włoskiego koncernu Toora sięgnęły już 180 mln zł a wTarnobrzeskiej i Katowickiej SSE utworzono 600 nowych miejsc pracy. Polskioddział firmy specjalizuje się w produkcji aluminiowych komponentówsamochodowych, felg oraz aluminiowych grzejników.

 

Midibusy MANa dla Włoch i Szwajcarii

Pod koniec 2005 roku, bramy fabryki w Sadach opuściła seria autobusów Lion'sCity M, noszących oznaczenie A47, przeznaczonych dla włoskiego przewoźnikaGTT z Turynu (Gruppo Torinese Trasporti). Być może część z tych autobusówbędzie obsługiwać kibiców tegorocznych Igrzysk Olimpijskich.

 

Kabotaż od 1 maja we Włoszech legalny

Jak informuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie od1 maja 2009 r. wchodzą we Włoszech nowe przepisy dotyczące kabotażutowarów (przewozu wewnątrz innych krajów członkowskich UE). Od 1maja 2009 rynek włoski będzie uwolniony.

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Producent lamp rozbuduje zakład i zatrudni 100 osób

Olsa Poland Sp. z o.o. z kapitałem włoskim otrzymała zezwolenie naprowadzenie działalności na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE. Olsarozbuduje swój zakład na potrzeby nowych zamówień płynących odproducentów aut. Włoski producent lamp zainwestuje co najmniej 44 mlnzł i stworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy do końca 2014r.

 

De Tomaso sprzedane Chińczykom

Włoska marka De Tomaso nigdy nie tworzyła aut masowych. Jednak stworzyła takie modele jak Mangusta czy legendarna Pantera. Rok temu włoska firma została wskrzeszona przez Giana Mario Rossignolo. Dziś jednak marka De Tomasozostała sprzedana Chińczykom.

 

Polski rynek wciąż ważny dla Fiata

Choć po fuzji Fiata z Chryslerem zwiększył się zasięgwłosko-amerykańskiego już teraz koncernu, to wciąż mocną pozycję naliście najważniejszych rynków będzie odgrywać Polska.

 

Solarisy ruszają na podbój Mediolanu

Jeszcze w tym roku na ulice Mediolanu wyjedzie 85 autobusów marki SolarisUrbino 12. Mediolan to kolejne włoskie miasto, w którym mieszkańcybędą poruszać się autobusami z Bolechowa.

 

Tecnicar Lavinia - pierwszy, włoski "superelektryk"

Włoska firma Tecnicar nie jest jeszcze dobrze znana w świecie motoryzacji.Jednak niedługo może się to zmienić za sprawą samochodu nad którympracuje.

 

Fiat 124 Spider - ile kosztuje włoski roadster?

Po wielu latach bezczynności i wprowadzania na rynek różnych wariantów Fiata 500, włoska marka zakasała rękawy i stworzyłastylowego roadstera za nieduże pieniądze. Ile dokładnie trzeba za niegozapłacić?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek wloski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017