Wyszukiwałeś:

rynek X

wloski X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek wloski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Solarisy we Włoszech

Dziewięć niskopodłogowych autobusów typu Solaris Urbino 10 obsługuje odubiegłego tygodnia linie komunikacji miejskiej w południowowłoskiejmiejscowości Avellino.

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Milionowa Panda z Tychów

Z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechał milionowy FiatPanda. Jubileuszowy egzemplarz to wersja 1,2 z napędem na cztery koła, wkolorze czerwonym (rosso sfrontato), przeznaczony jest na rynek włoski.

 

Nowość w ofercie Continentala

Firma Continental przeznaczyła odpowiednie środki na opracowanie urządzeniapomiarowego, umożliwiającego szybkie sprawdzenie ciśnienia powietrza orazgłębokości bieżnika opon ciężarowych.

 

Legenda kończy 40 lat

Moc, doznania i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementylegendy silnika Scania V8. Dodaj do tego doskonałą ekonomikę paliwową w tejklasie mocy, reputację niezniszczalnej jednostki napędowej i wysoką wartośćprzy odsprzedaży, a otrzymasz produkt, który nie ma sobierównych. Wraz z wprowadzeniem na rynek w roku 2000 wersji 16-litrowej,znakomita reputacja jaką zdobył sobie pierwszy, 14-litrowy silnik V8 zostałaprzeniesiona w zupełnie nowy wymiar.

 

Kabotaż od 1 maja we Włoszech legalny

Jak informuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie od1 maja 2009 r. wchodzą we Włoszech nowe przepisy dotyczące kabotażutowarów (przewozu wewnątrz innych krajów członkowskich UE). Od 1maja 2009 rynek włoski będzie uwolniony.

 

Alfa MiTo GTA wstrzymana

Nieoczekiwanie tuż przed nadchodzącym wejściem na rynek włoski koncernpostanowił wstrzymać prace nad sportową odmianą MiTo sygnowaną logo GTA.

 

Tychy: Fiat ma co świętować

Dokładnie wczoraj, 21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland wTychach zjechał półtoramilionowy Fiat Panda. Jubileuszowysamochód z silnikiem 1,3 MultiJet, w wersji Emotion, w kolorze niebieskim'blu magnetico' jest przeznaczony na rynek włoski.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

Przełom w eksporcie motobranży

W październiku zeszłego roku eksport przemysłu motoryzacyjnego z Polskiwzrósł po raz pierwszy od 13 miesięcy i wyniósł niespełna 1,47mld euro. Uzyskana wartość jest wyższa o 1,83 proc. od uzyskanej w 2008 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek wloski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017