Wyszukiwałeś:

rynki X

wschodzace X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynki wschodzace

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

AUTOBEST AWARD 2005 dla Dacii Logan

Wchodząc na rynki Europy, nowy model rumuńskiego producenta przejętego kilkalat temu przez Renault, otrzymał prestiżową nagrodę na rynkach naszegoregionu. Wyprzedził m.in. nową Skodę Octavia i Opla Astra. Czym sobie na tozasłużył?

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

Branża pojazdów użytkowych - powrót na drogę wzrostu

Kryzys w branży motoryzacyjnej w latach 2008/2009 bardziej niż samochodyosobowe dotknął sektor pojazdów użytkowych. Kryzys zostałpogłębiony w wyniku nałożenia się na niego cyklicznego spowolnienia,które doprowadziło do spadków sprzedaży sięgających nawet ok.60%. Obecnie eksperci rynkowi z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc nawzrosty w tym segmencie rynkowym.

 

Wysyp elektryków od Mitsubishi

Do 2015 roku Mitsubishi ma zamiar wprowadzić na rynek 8 nowych modelielektrycznych.

 

Nowe, globalne Malibu już wkrótce

Chevrolet przymierza się do prezentacji nowej generacji modelu Malibu,który będzie samochodem globalnym - coś na wzór nowego Focusa.

 

Rolls-Royce wchodzi na nowy rynek

Brytyjska marka luksusowych aut, Rolls-Royce ogłosiła, że planuje po raz pierwszy w swojej historii zadebiutować na rynku Ameryki Południowej.

 

Volkswagen stworzy nową markę

Rynki wschodzące to łakomy kąsek dla koncernów motoryzacyjnych.Dlatego większość producentów swoje działania przerzuca w tymwłaśnie kierunku. Volkswagen to kolejny producent, który ma plan wstosunku do rynków wschodzących.

 

60 Volkswagenów do 2018 roku

Zaskoczeni? My również, bo taka liczba robi wrażenie. Niemieckikoncern ogłosił, że do 2018 roku przedstawi w sumie 60 nowych aut. Planyambitne i zapewne do zrealizowania.

 

Pierwsze szkice nowego Datsuna!

Marka Datsun została wskrzeszona z czeluści niebytu motoryzacyjnego i będzierywalizować na rynkach wschodzących. Dziś wskrzeszona przez Nissana markaprezentuje pierwsze szkice nowego modelu.

 

Rolls-Royce liderem na rynku aut luksusowych

Brytyjska marka spod znaku "Ducha Ekstazy" miniony rok zalicza dobardzo udanych. Marka z Goodwood w 2013 roku ustanowiła cztery własne rekordyi jest liderem wśród marek super-luksusowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynki wschodzace".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017