Wyszukiwałeś:

rzad

. Znaleziono 2769 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rzad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2769 wszystkich):

Wątek na forum: Rząd wesprze motoryzację

Jak wesprze motoryzacje, gdy od nowego roku ma być wyższa akcyza na auto pow. 2000 cm3. Proszę obniżyć VAT do np. 20%. Zwiększyć pulę pieniędzy na inwestycje drogowe i przyspieszyć je. Będzie praca to zapłacą podatki i bilans się wyrówna. Jeśli brakuje pieniędzy i rząd chce ograniczyć deficyt t...

 

Wątek na forum: Dodge Caravan 2001 Pasy bezpieczeństwa 2 goi 3 go rzedu

Witam ,mam Dodga Caravana z 2001 roku i zauwarzyłem że pasy rzędu 2 i3 go nie blokują się po mocnym szarpnieciu.Co innego pasy kierowcy i pasażera na 1 rzedzie które natychmiast reagują. Czy jest tam może jakiś mechanizm przeciążeniowy czy może jakaś pirotechnika? Proszę o Pomoc :) Znajdź podobne forum Dodge Caravan

 

Rząd chce budować lokalne drogi

Infrastruktura drogowa to nie tylko autostrady, trasy szybkiego ruchu, drogikrajowe i wojewódzkie, to także tysiące kilometrów dróglokalnych. Niestety są one mocno zaniedbane. Rząd planuje jednak szybkąpoprawę ich stanu. Na ten cel już w przyszłym roku ma zostać wydany 1 mldzł.

 

Gliwice: Związkowcy chcą pomocy rządu

Załoga gliwickiego zakładu General Motors Manufacturing Poland zaczyna baćsię o przyszłość fabryki. W związku z planami zamknięcia kilkuzakładów należących do koncernu, związkowcy oczekują na pomocpolskiego rządu, która ma zapewnić utrzymanie miejsc pracy w Gliwicach.

 

Rząd akceptuje pakiet działań antykryzysowych

Rząd pozytywnie odniósł się do propozycji działań antykryzysowychuzgodnionych przez pracodawców i związki zawodowe. „Najważniejszez nich to elastyczność rozwiązań dotyczących czasu pracy i ochrony miejscpracy zagrożonych zwolnieniami grupowymi” – poinformował premierDonald Tusk.

 

Apel do Rządu

Zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego prowokują publicznądebatę nad prawem stanowionym w Brukseli. Jedną z branż, którejfunkcjonowanie jest regulowane przez unijne przepisy, jest motoryzacja. O tejgałęzi gospodarki jest całkiem głośno - co i rusz jesteśmy informowani oproblemach koncernów samochodowych i propozycjach wsparcia dla nich,pochodzących od rządów różnych państw.

 

Wątek na forum: Polski rząd nie dba o kierowców

akcyza, opłaty paliwowe i inne opłaty, drogie autostrady, VAT od aut słuzbowych, wiele przepisów niezgodnych z unijnymi pokazuje jak polski rząd dba o kierowców ~kiejstut

 

Rząd przesuwa budowę nowych dróg na później

Niespełna trzy lata temu rząd zapowiadał, że przed mistrzostwami Euro 2012powstanie 1605 km autostrad oraz 2418 km dróg ekspresowych. Dzisiajwiadomo, że były to huraoptymistyczne jak na polskie warunki zapowiedzi irealizowany jest plan minimum. Od 16 listopada 2007 r. oddano do ruchu około 180 km autostrad, 361 km dróg ekspresowych. Obecnie trwają praceprzy budowie m.in. 735 km autostrad i 508 km dróg ekspresowych. Liczbymówią same za siebie… Co najgorsze nowe kilometry nie pojawiąsię za szybko. Nowy projekt rządu przewiduje, że podstawowa sieć autostrad wPolsce powstanie dopiero do 2015 roku, natomiast dla dróg ekspresowychramy czasowe są „bardzo elastyczne” i przypadają na rok 2020 ilata kolejne.

 

Wątek na forum: Wymontowanie siedzeń 3-go rzędu

Jak istnieje możliwość wymontowania siedzeń 3-go rzędu to bardzo proszę o info na mail dodo45@wp.pl. Z góry bardzo dzięki ~misiek

 

Pomysły rządu na walkę z nietrzeźwymi kierowcami

Wyższe kary finansowe, odbieranie prawa jazdy na dłuższy okres, publikacjadanych pijanych kierowców, a także alkomaty w każdym samochodzie. Otonajważniejsze propozycje rekomendowane przez polski rząd, które majądoprowadzić do zmniejszenia liczby pijanych kierowców siadających zakierownicą samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017