Wyszukiwałeś:

rzeszow

. Znaleziono 373 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rzeszow

Spróbuj też wyszukać: łódz-rzeszów autostrada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 373 wszystkich):

Obwodnica północna Rzeszowa - drugie podejście

Miasto po raz drugi złożyło wniosek o przyznanie środków unijnych narealizację obwodnicy północnej Rzeszowa w ramach programu RozwójPolski Wschodniej. Wartość tej inwestycji oszacowano na 130 mln zł. Ponad 4km odcinek ma połączyć istniejącą już część obwodnicy z przyszłąautostradą A4 (węzeł Rzeszów – Wschód).

 

Rozmawiali o A4 Rzeszów – Korczowa

1 października 2008 roku w Rzeszowie zorganizowano otwartą dla społeczeństwarozprawę administracyjną, związaną z wydaniem decyzji środowiskowej nabudowę autostrady A4 Rzeszów – Korczowa. Podczas spotkaniaprzedstawiono raport o oddziaływaniu trasy na środowisko.

 

Jest decyzja dla A4 Rzeszów – Korczowa

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji środowiskowej na budowę podkarpackiego odcinkaautostrady A4 z Rzeszowa do przejścia granicznego w Korczowej. Drogowcy chcąoddać trasę do użytku przed Euro 2012.

 

Ruszyły konsultacje w sprawie A4 Tarnów - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o rozpoczętym cyklu spotkań z mieszkańcami, na tematrozwiązań projektowych na planowanym odcinku autostrady A4 z Tarnowa doRzeszowa.

 

Rzeszów: rusza remont wylotówki na Radom

Podpisano umowę na modernizację ponad 2 km odcinka ulicy Warszawskiej (DK 9) wRzeszowie. Wartość kontraktu realizowanego przez firmę Skanska wyniesie ponad7,2 mln zł.

 

Znamy propozycje cenowe dla S19 Stobierna-Rzeszów

Znamy już kwoty, za jakie wykonawcy zobowiązali się wybudować odcinek drogiekspresowej S19 od Stobiernej do Rzeszowa (Rzeszów W. Wschód)będący częścią tzw. północnej obwodnicy miasta Rzeszowa. Dozłożenia ofert GDDKiA zaprosiła zostało 10 firm reprezentujących nie tylkoPolskę, ale także m.in. Czechy, Portugalię i Hiszpanię. Oferty złożyływszystkie zaproszone firmy i konsorcja. Najtańsza wynosi ponad 213,5 mln zł,zaś najdroższa ponad 324 mln zł.

 

Zezwolenie dla autostradowej obwodnicy Rzeszowa

Wojewoda Podkarpacki wydał pierwszą zgodę na realizację inwestycji drogowej(ZRID) dla odcinka autostrady A4 na Podkarpaciu, od węzła RzeszówCentralny do węzła Rzeszów Wschód czyli północnejautostradowej obwodnicy Rzeszowa. Decyzja ta posiada rygor natychmiastowejwykonalności.

 

Rzeszów: nową obwodnicą pojedziemy w przyszłym roku

Podpisana została umowa na budowę odcinka obwodnicy północnejRzeszowa. Nowa droga o dł. 2,5 km będzie mieć dwie jezdnie, po dwa pasy ruchuw każdą stronę. W ramach inwestycji, wybudowane zostaną dwa wiadukty, ekranydźwiękochłonne, pojawią się również liczne nasadzenia drzew ikrzewów. Koszt inwestycji to 61 mln zł. Prace mają być ukończone wlistopadzie 2011 r.

 

Nowa droga w Rzeszowie

Rzeszów otrzymał 59,5 mln zł dotacji ze środków EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu Budowa drogi krajowejłączącej obwodnicę północną miasta Rzeszowa z drogą ekspresowąS19 i autostradą A4. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 78,5 mln zł.

 

Rzeszów przymierza się do połaczenia Podkarpackiej z Przemysłową

Połaczenie ul. Podkarpackiej z Przemysłową to najważniejsza inwestycjadrogowa zaplanowana na 2012 rok przez władze miasta Rzeszowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017