Wyszukiwałeś:

s8

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s8

Spróbuj też wyszukać: a1 s7 obwodnica wrocławia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Dwie trasy S8

Dzisiaj rozpoczną się rozmowy samorządowców Wieruszowa (woj.Łódzkie) i Kępna (woj. Wielkopolskie) w sprawie przebiegu przyszłejdrogi ekspresowej S8. Ekspresowa ósemka na trasie Wrocław –Łódź – Białystok ma powstać do 2013 roku.

 

Połączyli S8

Samorządowcy z województw łódzkiego i wielkopolskiegozdecydowali, że aby połączyć S8 na granicy województw poprowadzi siętrasę na północ od Wieruszowa (woj. łódzkie). To propozycjarozwiązania do którego ustosunkuje się GDDKiA.

 

KE: S8 ominie Łódź

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o stanowiskuKomisji Europejskiej w/s przebiegu drogi ekspresowej S8. Wynika z niego, żeekspresowa trasa S8 ominie Łódź i pobiegnie przez miejscowości:Wrocław-Syców-Kępno-Wieluń-Bełchatów-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

S8 przejdzie przez Piotrków Trubynalski

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zakończył merytorycznąocenę wariantów przebiegu odcinka drogi S8 przez terenwojewództwa łódzkiego. Decyzja - droga ekspresowa S8 będzieprzebiegała trasą Wrocław-Syców-Kępno-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

GDDKiA: Dlaczego S8 przez Bełchatów?

Zarzuty złamania prawa i działania wbrew Rozporządzeniu RadyMinistrów, wniosek do prokuratury i blokady dróg to wynik decyzjiGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która postanowiła(1 czerwca 2007 r.), by droga ekspresowa S8 przebiegała na tereniewojewództwa łódzkiego przez Piotrków i Bełchatów,a nie Łódź, Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz.

 

Północny wariant S8 jednak możliwy

Konflikt o przebieg drogi ekspresowej S8 wciąż trwa. Do tej porypółnocny, "łódzki" wariant trasy był odrzucany,jednak pojawiła się nadzieja na korzystne dla Łodzi rozwiązanie.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

S8 jednak przez Łódź?

Wszystko wskazuje na to, że Łódź wygrała walkę i planowana drogaekspresowa S8 pobiegnie jednak przez to miasto. Ten wariant drogi potwierdziłMinister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk, który na początku lutegobieżącego roku gościł w Łodzi.

 

NIK krytykuje przygotowania do budowy S8

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała wyniki kontroli, która dotyczyłaprzygotowań do realizacji inwestycji związanej z budową drogi ekspresowej S8na terenie województwa łódzkiego. Niestety kontrolerzy mocnoskrytykowali działania prowadzone przez GDDKiA.

 

Skanska wchodzi na S8 Oleśnica – Syców

GDDKiA podpisała umowę na realizację drogi ekspresowej S8 na odcinkuOleśnica – Syców (woj. dolnośląskie). Wykonawcą odcinka będziefirma Skanska. Wartość kontraktu na budowę 25-kilometrowego odcinka wynosiponad 468,6 mln zł. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju 2012 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017